Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member Freak is on a distinguished road
    Si nu se poate vorbi cu importatorii mari ai nostri sa aduca macar doua bucati de K70? S-ar vinde imediat, deci n-ar iesi pe minus ) Eu as fi dispus sa-l las la soulwise pentru un review marca sufletintelept. Am vazut si eu pe un site, dar n-am luat legatura cu ei, ca nu era pe stoc.

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Pentru doua tastaturi nu se deranjeaza nimeni , dar sa speram ca se vor reface stocurile in curand. Deocamdata nu avem decat sa asteptam.

Pentru cine mai tine scorul: Corsair-ul meu M60 este impecabil si acum dupa atatea luni de folosinta. Nu am sesizat dereglari ale senzorului, nu are urme, clickuri nu s-au inmuiat. Un produs excelent!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Intel I7 4770K, Gigabyte Z87 G1.Sniper, Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 1600mhz, Gigabyte G1 GTX1060 OC, Intel 530 120Gb, Seagate 1tb 7200.64 sata3, Fractal Design R5, Logitech K740, Corsair M60

Mouse-ul merge si acum ca in prima zi si arata aproape perfect. Singurele urme de folosinta sunt pe butonul de limitare temporara a DPI-ul - acolo s-a sters desenul. In rest, un produs excelent. Cand va pica, tot un M de la corsair voi lua.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Intel I7 4770K, Gigabyte Z87 G1.Sniper, Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 1600mhz, Gigabyte G1 GTX1060 OC, Intel 530 120Gb, Seagate 1tb 7200.64 sata3, Fractal Design R5, Logitech K740, Corsair M60

Revin cu inca un update: mouse-ul merge perfect in continuare

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2