Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5
    Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar

Promotie nVidia: CADOU Jocul Batman Arkham Origins

Ai CADOU jocul Batman: Arkham Origins daca te echipezi cu o placa GeForce GTX.

Aceasta oferta este valabila doar pentru placile video din seria Geforce GTX660, GTX660ti, GTX670, GTX680, GTX760, GTX770 si GTX780. PPromotia incepe la data de 30 august si este disponibila pentru o perioada limitata si pana la epuizarea stocului. Mai multe detalii AICI. Profita si tu acum de cea mai tare oferta pentru placile video nVidia!

Azi a fost lansat pe ,,steam" și am instalat jocul. Mediadot mi-a oferit codul necesar. Mulțumesc frumos, pentru seriozitate !
    Grafica jocului este superbă !!!!

Junior Member cosy is on a distinguished road
    eu inca astept de vreo 10 zile sa`mi trimiteti jocurile...ce se intampla?

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    eu inca astept de vreo 10 zile sa`mi trimiteti jocurile...ce se intampla?
    cosy nu sunt chiar 10 zile, sa nu exageram! In plus in comanda ta vad o placa video MSI GeForce GTX 760 care vine cu 2 jocuri cadou, mai exact: Assassin's Creed IV Black Flag si Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist si nicidecum cu jocul Batman Arkham Origins care este subiectul acestui thread. Nu crezi ca era mai bine sa postezi AICI pe thread-ul dedicat?

In plus atat in pagina produsului unde este semnalata promotia, dar si in pagina speciala pentru aceasta campanie scrie urmatoarele:

Jocurile CADOU vor fi trimise in format electronic in maxim 5 zile de la confirmarea platii produselor. Toate informatiile vor fi trimise pe adresa ddumneavoastra de email (cea cu care v-ati inregistrat pe site-ul nostru).
    Acum sa detaliem:

1. Ai plasat comanda pe 19 decembrie (joi) iar pe parcursul a mai multe zile, ai schimbat componente impreuna cu consultantul de vanzari pana ai ajuns la varianta finala a configuratiei. De mentionat ca initial comandasei un Gigabyte Radeon R9 270 2GB GDDR5 Battlefield 4 edition. Deci cum poti sa contorizezi zilele trecute (10) din data de 19 cand tu pe 19 aveai alta placa in comanda?
    2. Pe 23 decembrie comanda a ajuns la tine.
    3. Pe 24 decembrie a fost confirmata plata produselor in sistem.
    4. De pe 24 decembrie de cand a fost confirmata plata produselor curg cele 5 zile in care urmeaza sa primesti codurile pe mail. Evident trebuie sa tii cont ca cele 5 zile sunt zile lucratoare. Programul MediaDOT de sarbatori il gasesti AICI. Sper ca am fost destul de clar.

Concluzie: vei primi jocurile pe mail in intervalul de timp specificat pe site. Trebuie doar sa ai rabdare. Te rog pe viitor sa ai grija la aria pe care postezi.

O zi buna!

Tags for this Thread