Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9
    Senior Member NooBooS is on a distinguished road

Concurs de Paste 2013 pe Facebook

Album Facebook cu premiile oferite de MediaDOT!

Poti castiga unul din cele 3 premii oferite. Tot ce trebuie sa faci este sa dai "Share" la poza produsului pe care vrei sa-l castigi.
    Atentie, nu este permis "Share" la mai mult de o poza.

Pentru a beneficia de premiu:
    - in momentul extragerii, castigatorii trebuie sa fie prietenii nostri pe pagina de Facebook
    - in momentul extragerii, castigatorii trebuie sai fi dat "Share" pe poza produsului dorit

Concursul se desfasoara doar pe teritoriul Romaniei, in perioada 30.04.2013 –15.05.2013 si intra in concurs cei care respecta conditiile prezentate mai sus. Castigatorul va fi anuntat in data de 15.05.2013 pe pagina de facebook MediaDOT, prin extragere cu List Randomizer.

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    1. Prieteni adica "Like" ? Pentru ca link-ul duce catre o "Pagina" facebook, nu catre un user cu care poti sa fii "prieten"

2. Se vor da fix cele 3 premii ? Dar daca exista 100 share pentru SSD, si doar doua pentru altul ( de exemplu, e posibil sa fie foarte putini interesati de acel iPod ), nu ar fi mai bine sa sa se dea 2 sau chiar 3 SSD-uri ? In loc de cate 1 din fiecare...
    (zic si eu)

In rest, felicitari pentru concurs ! La mai multe

1. Da, LIKE la o pagina inseamna ca deveniti prieteni.
    2. Da, din pacate, se vor da fix acele 3 premii si atat.

O sa incercam sa facem cat mai multe concursuri cu putinta.
    Multumim pentru vorbele frumoase.

Junior Member tmguerrilla is on a distinguished road
    astept sa imi vina procesorul acasa

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Felicitari !

Iti faci un media-center PC jos palaria cu ala. Ai placa de baza potrivita ? Vezi ca e FM2, nu merge in placile AM3 ceva mai vechi.

procesorul este pe FM1 http://www.mediadot.ro/procesoare/pr...6-x4-3670k-box Ce placa de baza imi recomanzi la un pret decent

As merge pe asa ceva, o placa de baza cel putin decenta si la un pret corect: http://www.mediadot.ro/placi-de-baza...30-x4-microatx

Aaaaah, e Llano procesorul, e seria anterioara de A6, ce m-am pacalit !

Credeam ca este acest A6: http://www.mediadot.ro/procesoare/pr...5w-box-trinity

---
    Interesant, core-urile din seria veche A6 fac parte din seria "Stars", sau K10.5 ( desi la frecventa mai scazuta ) sunt mai puternice decat noile core-uri de tip "Bulldozer"!

Practic, similare cu cele din Athlon II X4 doar ca pe 32nm vs 45nm ... ai un procesor foarte capabil amice !
    (singurul dezavantaj e ca inghite destul de mult curent, mai ales daca faci overclock)

nu imi trebe OC o sa ii pun cooler cooler master evo 212 pe el ieri mi-a venit si il testesz in pc mai vechi si sunt multumit de el isi face treaba deocamdata intradevar nu e pe un procesor asa puternic dar sunt sigur ca si pe noul procesor o sa iti faca treaba la fel de bine

Tags for this Thread