Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: Gaming PC

Quote Originally Posted by VladM View Post
    E "a fi" la imperativ..deci cu doi de "i"

Si...n-as da bani pe un Gigicrap nici mort.
    Ma frate n-am inteles care e treaba cu tine pe aici?Vii sa dai lectii de limba romana?Si daca tot le dai da-le si tu dreq atunci cand trebuie."Fi activ" se scrie asa pentru ca acceptul este pus pe singura vocala din cuvant si anume "i".Daca era "fii" cu referire la copiii cuiva era alta treaba.Intelegi euglena verde ce esti?

Deci ce vrei?De ce te dai atat de destept cand esti bou prin toti porii tai?Care e scopul tau?Sa fi penibil?Sa fi mai cu mot?Ai reusit!

CE RELEVANTA ARE DACA AM SCRIS CORECT SAU NU?Imi vrei numarul?Care e treaba cu tine?

Senior Member TheXhosa is an unknown quantity at this point TheXhosa's Avatar

:)

Well e racit bine e oC-abil e la acelasi pret :P Anyways eu nu am RADEON la suflet din nici un punct de vedere dar devenind atat de ieftin ar fi inutil sa incadrez un GTX 680 in orice solutie la ora actuala.
    CPU: Intel I7 3770k Ivy, MoBo: ASUS Z77 Sabertooth, GPU: ASUS GeForce GTX 670 DIRECTCU II, DDR: Corsair Vengeance Black 4x8192, SSD: 2x Corsair Force 3 120Gb Sandforce,HDD: 2x Western Digital Caviar Black 1000 GB, Cooling: Corsair H100, Case: Corsair Vengeance Black, PSU: Corsair AX750, Display: Dell u2711 WQHD

I am the jury, the judge and the executioner !

Member VladM is on a distinguished road
    Quote Originally Posted by Dreamcatcher View Post
    Ma frate n-am inteles care e treaba cu tine pe aici?Vii sa dai lectii de limba romana?Si daca tot le dai da-le si tu dreq atunci cand trebuie."Fi activ" se scrie asa pentru ca acceptul este pus pe singura vocala din cuvant si anume "i".Daca era "fii" cu referire la copiii cuiva era alta treaba.Intelegi euglena verde ce esti?

Deci ce vrei?De ce te dai atat de destept cand esti bou prin toti porii tai?Care e scopul tau?Sa fi penibil?Sa fi mai cu mot?Ai reusit!
    Poti fi mai penibil de atat? Daca esti semi-analfabet nu trebuie sa arati la toata lumea. La imperativ se scrie cu doi de "i". Punct!

Quote Originally Posted by Dreamcatcher View Post
    Si daca tot le dai da-le si tu dreq atunci cand trebuie."Fi activ" se scrie asa pentru ca acceptul este pus pe singura vocala din cuvant si anume "i".Daca era "fii" cu referire la copiii cuiva era alta treaba.Intelegi euglena verde ce esti?
    Eu's mai fraier si judec la impuls, citesc repede si ma grabesc in declaratii si mai scriu prostii cateodata necitind tot sau rapid dar da este un imperativ ce ai facut tu acolo bruv si e cu doi de i. Este imperativul afirmativ si e cu doi de I daca era imperativul negativ era cu un singur I ex. Nu fi. Las-o asa

LE: @Vlad doar in cazul afirmativ al imperativului :P oricum nu conteaza ai dreptate si imi cer scuze de data asta ca m-am grabit si am modificat si postul jignitor
    CPU: Intel I7 3770k Ivy, MoBo: ASUS Z77 Sabertooth, GPU: ASUS GeForce GTX 670 DIRECTCU II, DDR: Corsair Vengeance Black 4x8192, SSD: 2x Corsair Force 3 120Gb Sandforce,HDD: 2x Western Digital Caviar Black 1000 GB, Cooling: Corsair H100, Case: Corsair Vengeance Black, PSU: Corsair AX750, Display: Dell u2711 WQHD

xx

Member VladM is on a distinguished road
    Mai baietas. Tu ai venit pe thread-ul asta si te-ai legat de mine. Nu eu de tine. Asa ca te rog frumos termina cu rahaturile astea.

xx

:)

Opreste-te dude ca o iei pe aratura de draci si incepi sa scrii cu "ce-i interesati" si asta iti mai arunca iar 2 cuvinte si iar explodezi ce naiba ... gata ... hai sa folosim sectiunea asta pentru ce e ea menita defapt

Quote Originally Posted by TheXhosa View Post
    Opreste-te dude ca o iei pe aratura de draci si incepi sa scrii cu "ce-i interesati" si asta iti mai arunca iar 2 cuvinte si iar explodezi ce naiba ... gata ... hai sa folosim sectiunea asta pentru ce e ea menita defapt
    Am modificat inainte sa postezi tu(mi-am vazut singur greseala si mi-am reparat-o).Si sincer de aia exista butonul de edit, sa recitesti si sa-ti dai seama de greselile pe care le-ai facut la nervi.

In plus n-am pretins niciodata ca sunt vreo profesoara de romana usoara ca astia!

Senior Member DeDeRa is on a distinguished road DeDeRa's Avatar
    DreamCatcher, inceteaza sa fii penibil, e pacat de demnitatea ta, ti-o terfelesti pana la infinit si te astepti lumea sa te mai ia in serios. Problema e ca nu stii cand sa incetezi, sa nu devii jenant.
    Te ascunzi in anonimat. Probabil un copil puber, plin de rautati si frustrari, plin de lipsuri si mai ales, nesupravegheat si controlat de parinti...refulezi p-aici abjectia in care te complaci si horcai.
    PS: Sper Bogdan sa ia o masura, precum au facut si multi altii de mai multe ori, pe nenumarate alte forumuri.
    PPS: Acum ma astept la un raspund inteligent, plin de sens si multa dogma din partea lui, in care isi va sterge materiile reziduale cu onoarea, demnitatea si orgoliul sau. Superb...
    DeDeRa este pt. orice forum românesc precum butonul like pt. FB. Pe sistemul: "cine dracu e Monstru ăla care a deschis poll cu DeDeRa?". (gsi16v)
    DeDeRa, când vă face idioţi, ştie ce spune. (augustus)
    Specs: Intel i5-2500k + Asrock P67-Pro3 + PowerColor HD7950 + 8GB Samsung 30nm + 2TB WD20EZRX + Antec VP350P + Antec 300
    ErgoGeneza.RO - articole despre sport, culturism si fitness, alimentatie si dieta, suplimente nutritive si steroizi

Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Tags for this Thread