Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4
    Senior Member DeDeRa is on a distinguished road DeDeRa's Avatar

Noutati in domeniul racirii pe aer

DeDeRa este pt. orice forum românesc precum butonul like pt. FB. Pe sistemul: "cine dracu e Monstru ăla care a deschis poll cu DeDeRa?". (gsi16v)
    DeDeRa, când vă face idioţi, ştie ce spune. (augustus)
    Specs: Intel i5-2500k + Asrock P67-Pro3 + PowerColor HD7950 + 8GB Samsung 30nm + 2TB WD20EZRX + Antec VP350P + Antec 300
    ErgoGeneza.RO - articole despre sport, culturism si fitness, alimentatie si dieta, suplimente nutritive si steroizi

Senior Member DeDeRa is on a distinguished road DeDeRa's Avatar
    Corsair Hydro H110 Review

Dezamagitor...
    DeDeRa este pt. orice forum românesc precum butonul like pt. FB. Pe sistemul: "cine dracu e Monstru ăla care a deschis poll cu DeDeRa?". (gsi16v)
    DeDeRa, când vă face idioţi, ştie ce spune. (augustus)
    Specs: Intel i5-2500k + Asrock P67-Pro3 + PowerColor HD7950 + 8GB Samsung 30nm + 2TB WD20EZRX + Antec VP350P + Antec 300
    ErgoGeneza.RO - articole despre sport, culturism si fitness, alimentatie si dieta, suplimente nutritive si steroizi

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Un concept nou pentru coolerele pe lichid AIO. Personal mi se pare un hibrid interesant intre un cooler clasic pe aer si unul pe lichid. Ce este foarte interesant este ca intr-o dimensiune relativ mica cu un singur vent reuseste sa se situeze in fruntea topurilor.

Zalman Reserator 3 MAX

Nu stiu de ce, dar inca prefer megashadow. Nu stiu dar parca nu au avansat mare lucru coolere-le.