Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6
    Senior Member DeDeRa is on a distinguished road DeDeRa's Avatar

Noutati placi de baza Intel

DeDeRa este pt. orice forum românesc precum butonul like pt. FB. Pe sistemul: "cine dracu e Monstru ăla care a deschis poll cu DeDeRa?". (gsi16v)
    DeDeRa, când vă face idioţi, ştie ce spune. (augustus)
    Specs: Intel i5-2500k + Asrock P67-Pro3 + PowerColor HD7950 + 8GB Samsung 30nm + 2TB WD20EZRX + Antec VP350P + Antec 300
    ErgoGeneza.RO - articole despre sport, culturism si fitness, alimentatie si dieta, suplimente nutritive si steroizi

Senior Member DeDeRa is on a distinguished road DeDeRa's Avatar
    DeDeRa este pt. orice forum românesc precum butonul like pt. FB. Pe sistemul: "cine dracu e Monstru ăla care a deschis poll cu DeDeRa?". (gsi16v)
    DeDeRa, când vă face idioţi, ştie ce spune. (augustus)
    Specs: Intel i5-2500k + Asrock P67-Pro3 + PowerColor HD7950 + 8GB Samsung 30nm + 2TB WD20EZRX + Antec VP350P + Antec 300
    ErgoGeneza.RO - articole despre sport, culturism si fitness, alimentatie si dieta, suplimente nutritive si steroizi

Junior Member Horatiu is on a distinguished road Horatiu's Avatar

Gigabyte H87-D3H

Am o placa de baza gigabyte-h87-d3h si am versiune de bios f3 si pe site producator sunt 2 variante de versiuni de bios f5 respectiv f6.Am descarcat versiune f6 i-am dat extract in downloads i-am dat pe imaginea de instalare si imi da o eroare.The version this file is not compatible with the version of windows you're running.Check your computers system information to see whether you need an x86(32biti) or x64(64biti) version of the program,and then contact the software publisher.Si asa imi da la ambele versiuni de bios.Am windows 7 ultimate SP1 64biti

Junior Member Horatiu is on a distinguished road Horatiu's Avatar

Gigabyte H87-D3H

Am rezolvat situatia

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @ Horatiu, te rog sa respecti titlul threadurilor si sa nu le "poluezi" cu chestii personale. Odata e de inteles, de mai multe ori nu (unu, doi plus thread-ul asta). Ai arii dedicate unde poti intreba orice doresti si cu sigutanta vei primi raspuns.

O zi buna!

Senior Member Bogdan101 is on a distinguished road Bogdan101's Avatar

"NEW" Series/Socket

EVGA Z97 Motherboards - Z97 Classified Z97 FTW Z97 Stinger

ASUS Z97 WS Socket LGA1150 Workstation Motherboard Detailed - TPU