Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15
    Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    La TR e problema mare la baza... Planeitatea difera foarte mult de la un exemplar la altul.

Junior Member sslancer is on a distinguished road
    o poza face cat 1000 de cuvinte, iar o filmare si mai si

http://www.youtube.com/watch?v=DRv4zUCI7pg

Junior Member anywhere_with_you is on a distinguished road
    Ca silentiozitate ND14 e mult mai ok ... Am avut Tr si chiar am ramas dezamagit de sunetul scos ! A 2 zi era trimis deja la magazin...
    Noctua are o istorie mult mai buna ca Thermalight si acest lucru arata in coolere facute de a lungul timpului...
    Trec zilele ,si apoi o alta camera numai este perfecta in viziunea noastra si o inchidem si pe aceea ,si uite asa rand pe rand ne trezim pe masura ce crestem ca devenim Cenusarese in propriul nostru castel .Am inchis si camera Spontaneitatii,si pe cea a Increderi in Bine si Frumos ,pe cea a Curajului de a fi tu insuti, pe cea a Iubirii neconditionate ,a Fericirii fara motiv ,a Curiozitatii etc.Peste imparatia noastra se aseaza deprimarea ,tristetea si Rautatea.

Da, dar vezi ca aici este si diferenta de pret. In plus nu sunt de doi lei. Noctua e clar ca sunt mai rafinati, dar la capitolul ventilatoare mi se par slabi (e doar parerea mea) din ce ventilatoare am avut.

Senior Member Freak is on a distinguished road
    Noctua are ventilatoare foarte bune, problema e ca arata foarte naspa. Nu-mi place schema de color

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2