Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Am o intrebare.

Junior Member vladead1 is on a distinguished road

Am o intrebare.

Exista cumva vreo carte gid cum sa invat despre procesaore placi de baza placi video, memorie si toate coponentele pc? Si cat de puternice sunt etc. Ori ce mi-ar fi de folos

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Salut vladead1, corect este "ghid" si nu "gid". Cat despre carte probabil ca exista, dar nu e mai simplu sa folosesti Google sau Wikipedia? Incearca sa cauti pe Google "ghid procesoare", "ghid placi de baza" sau "ghid placi video"... o sa ramai surprins de ce vei gasi. Poti incerca acelasi lucru si pe Wikipedia. Succes!

Junior Member vladead1 is on a distinguished road
    Multumesc. Si scuze de greseala eram foarte obosit.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Multumesc. Si scuze de greseala eram foarte obosit.
    Era doar o observatie, nu trebuie sa-ti ceri scuze ca nu suntem la scoala aici In plus am omis sa-ti spun ca te poti abona AICI la canalul nostru YouTube, asta daca nu esti deja abonat. Colegul soulwise a facut cateva tutoriale interesante; in plus poti vedea review-uri la cele mai noi produse (placi video, placi de baza, procesoare, periferice ... etc). Cred ca te ajuta destul de mult la ce vrei tu sa faci.

Seara buna!

Tags for this Thread