Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Casti

Junior Member ZeButcher is on a distinguished road ZeButcher's Avatar

Casti

In primul rand: Imi pare rau ca postez acest thread la sectiunea "Off topic" , dar nu-mi dau seama unde altundeva l-as putea posta.

Acuma ca am justificat postarea undeva unde cel mai probabil nu ar fi trebuit, sa trecem la treaba.

Vreau sa-mi iau niste casti on-ear / tip dj pentru exterior , doar ca nu stiu sigur ce casti sa cumpar. Am gasit 2 modele pe site care mi-au cam facut cu ochiul, AKG K420 Mini si Philips SHL8800 Black. Care casti sunt mai bune?

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    O cautare mai atenta te-ar fi dus la aceasta zona: Technology interlaced - Audio & Video - HI-FI Stereo. Am mutat eu threadul pentru tine pe aria corecta. Ca sa raspund la intrebarea ta, dintre cele 2 as alege fara sa ma gandesc AKG K420 mini. Le gasesti aici. Acum daca ne spui bugetul (banuiesc ca in jus de 200 RON?), poate gasim si alte recomnadari.

Junior Member ZeButcher is on a distinguished road ZeButcher's Avatar
    Nu stiu sigur care este bugetul. Imi inchipui ca 300 de lei ar fi indeajuns.
    Simt ca ar trebui sa adaug faptul ca as dori niste casti cu un design destul de atractiv, dar sa nu arate mai bine decat suna .

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @ZeButcher, imnportant la o pereche de casti este important cum suna. Exita o multime de exemple de casti care arata ireprosabil si suna ca niste butoaie. Eu iti pot recomanda in bugetul tau Sennheiser HD 239, care suna foarte bine. Poti opta pentru variantele Sennheiser HD 219 sau 229 daca vrei si noise cancelling. Totusi sunt mai mult decat ok si AKG K420 mini.