Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6
    Junior Member TNT^3D is on a distinguished road

Exclamation Cerere ADMIN(E URGENT PLZ)

• Nume : Denis Banu
    • Varsta : 22
    • Nick cs : TNT^3D
    • Adresa mail: denisbanu99@yahoo.com
    • Yahoo! ID : denisbanu99@yahoo.com
    • Cate redirecturi poti tine : Pai , (ore) pot tine 10 pe zi , pot tine chiar permanent timp de 1 luna) Scuze , as vrea sa mai mentionez ca am cunostinte de admin foarte bune ( 7 ani ) , joc cs de 8 ani , sunt foarte bun , detinator Steam , pot dona cat este nevoie , daca voi primi admin se va restaura pacea pe server si po****tia va creste , se va folosi lbj decent , nu vor exista codati , certuri intre playeri sau chiar intre admini , va rog contactati-ma la id de messenger lasat sa discutam despre donatie si despre admin , adminul il doresc pe IP meu 89.137.75.54 , sa ma contactati sa vb , cum am zis , experienta mare , donez , redirecte si 1 luna) , doresc grad cat mai mare posibil , donez si 100 euro , dar ca sa pot da ban codatilor , etc , nush vreau grad mare , mutlumesc pentru intelegere si o zi buna!!!

Aaa , as mai vrea sa mentionez ca am vreo 90 ore pe server!!!

E urgent , azi erau 2 codati cu badboy , si stateam ca ...

Member araC is on a distinguished road araC's Avatar
    Salut,

Din partea mea Contra!

Motiv : Nu ai steam + ca joci cu cheaturi.

Bafta
    Totul sau nimic

Junior Member TNT^3D is on a distinguished road

Exclamation

Ma , sunt detinator steam , dar e off , deoarece acum 2 zile am sters mess , si datele le-am uitat , si deasta , dar o sa imi fac alt cont imediat , plz PRO , am nevoie , numai codati pe server si numai injuraturi vad...Plz mai uitate peste cerere , donez cat vrei , experienta 7-8 ani , tin redirecte cate vreti tin pc deschis cat e nevoie

MA , ai mai primit admini care nu tin redirecte si nu au steam , eu donez , tin redirecte zeci de ore , chiar si 100 daca e nevoie , si numi dai? bv ma bn ca esti admin corect

Si nu joc cu nici un cheat

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @TNT^3D, foloseste butonul de edit, nu posta pe banda rulanta. Pune-ti toate ideile intr-un post si daca uiti ceva da edit. Ai postat de 2 ori la 16:16 si 16:17 cand puteai pune un singur post pentru ambele. Butonul de edit e in dreapta jos in casuta postului tau.

Considera asta un avertisment verbal - de acum sterg tot ce nu respecta aceasta regula.

Multumesc.

Member araC is on a distinguished road araC's Avatar
    Salut,

In primul rand nu suntem pe maidan si nu tolerez sa mi te adresezi cu "MA"!

In al doilea rand este strict parerea mea in legatura cu cererea ta, asteaptam sa vedem cine este de acord sa ai admin pe server.

Bafta
    Totul sau nimic

Bine va regasesc colegi, acu am venit din vacanta. mare CONTRA. Dupa cum scrii esti disperat, ai 5 idei in aceeasi fraza si la experienta ta de 8 ani de cs uiti id`ul si pw de la steam nu? Da asa e, stai sa ghicesc, unde le stocai pe mess? La arhiva la mess ( care acum e online ) si o poate accesa oricine? Dispari de aici. Doi la mana, in aceeasi zi ( cea a cererii ) ai postat ba ca ai steam, ba ca nu mai ai ca ai pierdut datele contului. Pentru situatii de genu exista recupereaza parola, cu 2 clickuri o parola iti este trimisa pe mail.