Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7
    Member araC is on a distinguished road araC's Avatar

Update - NewsLetter

Salut,

Am si eu o mica dilema....de ce nu se actualizeaza newsletter-ul de pe site, ultimul care este pe site este din data de 10.05.2012 si se poate accesa la adresa ASTA.

Un Newsletter este esential pentru un magazin virtual, prin el se pot atrage foarte multi vizitatori precum si cumparatori.

Se poate face un newsletter eventual cu promotiile ce sunt in desfasurare, acesta sa ajunga de fiecare data cand se face actualizarea in baza de date, la toti cei care s-au inregistrat pe site si sunt de acord cu primirea lui pe email.

Eu unul apas de cel putin 5-6 ori pe zi, sa vad ce promotii sunt pe site.

Ce vreau eu sa spun prin aceste randuri, este faptul ca trebuie ca magazinul sa primeasca mai multa atentie pe partea de marketing(Publicitate).

O zi buna si sper sa nu deranjez cu aceste randuri.

Adrian Stoichitoiu
    Totul sau nimic

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Salut,
    Newsletterul este actualizat. Acela este ultimul newsletter trimis de MediaDOT. Promotiile in desfasurare se pot accesa folosind butonul "Promotii MediaDOT" chiar sub cel de newsletter sau intrand pe acest link. Sunt actualizate zilnic.

Cu siguranta ca echipa de marketing cat de important este pentru un magazin virtual un newsletter. Momentan toate eforturile sunt concentrate spre o mare surpriza care va veni in curand de la MediaDOT. Nu pot spune ce ... se va vedea in curand

Multumim.

Salut Bogdan,

Imi pare bine sa aud aceste lucruri si sa speram ca este cat mai mare surpriza pregatita pentru toti DOT-istii.

O seara buna
    Totul sau nimic

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Colegii mei au schimbat acum si acel link care ducea catre un newsletter mai vechi. Pana o sa apara un newsletter nou, va duce in pagina de promotii, asta ca sa poti fi la curent cu ultimele noutati

Salut,

Multumesc frumos si o zi buna

Bafta
    Totul sau nimic

Salut,
    Aseara a aparut si cel mai nou newsletter MediaDOT. Sunt reduceri foarte mari la SSD-urile Intel. Poti sa-l vezi aici sau pe link-ul binecunoscut din site

Salut Bogdan,

L-am vazut la prima ora , a venit pe email.

O zi buna
    Totul sau nimic

Tags for this Thread