Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    Sa fiu cuminte?!!
    De mic il vedeam pe Tarzan plimbandu-se dezbracat.
    Cenusareasa venea acasa la 12 noaptea.
    Pinocchio spunea minciuni.
    Aladin era hot.
    Batman mergea cu 320 km la ora.
    Alba ca zapada locuia cu 7 barbati.
    Popeye fuma si era tatuat.
    Pacman alerga intr-o sala intunecata cu muzica electronica mancand pastile care-l agitau.
    Prea tarziu! Nu e vina mea, este vina copilariei mele

Junior Member vladt is on a distinguished road vladt's Avatar
    Bula intreaba o colega (moldoveanca):
    - Sti limba engleza ?
    - Da, spune colega.
    Atunci zice Bula:
    - Zi si mie cum se spune : gheata, ceai, picior ?
    - Ice, tea, foot!

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    Asta a mai fost pus acum cateva posturi

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza.Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul spune:
    - Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a plăcut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.
    - Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.

Junior Member salex is on a distinguished road salex's Avatar
    Bulă ajunge la scoală, Alinuta îi arunca o hartie mototolită în cap strigând:
    - Head Shot!
    El ia cartea si îi plesneste una peste fată:
    - FACE BOOK!!!

Fiul unui scoţian, aflat în armată, îi scrie tatălui său:
    "Am cunoscut o fată frumoasă, vreau să mă însor cu ea, trimite-mi două lire ca să-mi fac o fotografie cu ea, să ţi-o trimit ca să ştii şi tu cum arată".
    La cîteva zile, tatăl îi trimite o liră, cu următoarea scrisoare:
    "Trimite-mi poza fetei, pe tine te cunosc".

Junior Member leonardo_8317 is on a distinguished road leonardo_8317's Avatar
    BLONDA LA SPOVEDANIE
    O blonda se duce la spovedanie.
    - Ai pacatuit, fiica mea?
    - Da parinte.
    - Te caiesti?
    - Da parinte , ma caiesc.
    - Bine, saruta crucea... Nu cu limba, proasto !

Junior Member Snow is on a distinguished road Snow's Avatar
    Vând BMW, în stare excepţională, an de fabricaţie 2010. L-aş păstra pentru mine, dar soţia a luat astăzi carnetul după a şaptea încercare!

Senior Member DeDeRa is on a distinguished road DeDeRa's Avatar
    Un cuplu de tineri casatoriti se muta la bloc... Intr-o zi, sotia isi roaga sotul:
    - Te rog, repara si tu lumina in bucatarie! Plictisit, sotul ii raspunde.
    - Da' ce, eu sunt electrician?!?...
    A doua zi, sotia il roaga sa repare robinetul. La fel de plictisit, sotul raspunde:
    - Da' ce, eu sunt instalator?!?... Dupa circa o luna de 'lucrari' refuzate, cand sotul se intoarce de la serviciu, gaseste totul reparat. Mirat, isi intraba sotia:
    - Cine te-a ajutat?
    - Vecinul! - Contra cost?
    - Ei, nu!... Mi-a cerut ca in schimb sa cant, sau sa ne-o tragem.
    - Sotul amuzat:
    - Si ce i-ai cantat!...
    - Da' ce, eu sunt cântăreaţă?!?
    DeDeRa este pt. orice forum românesc precum butonul like pt. FB. Pe sistemul: "cine dracu e Monstru ăla care a deschis poll cu DeDeRa?". (gsi16v)
    DeDeRa, când vă face idioţi, ştie ce spune. (augustus)
    Specs: Intel i5-2500k + Asrock P67-Pro3 + PowerColor HD7950 + 8GB Samsung 30nm + 2TB WD20EZRX + Antec VP350P + Antec 300
    ErgoGeneza.RO - articole despre sport, culturism si fitness, alimentatie si dieta, suplimente nutritive si steroizi

Citeam pe Wikipedia despre viata lui Dixie Dean, un fost mare fotbalist, cand am gasit asta:

Dean initially played for his local club, Tranmere Rovers, before moving to Everton. Whilst at Tranmere, he was on the receiving end of a tough challenge which resulted in him losing a testicle in a reserve game against Altrincham.[7][8] Immediately following the challenge, a teammate rubbed the area to ease the pain. Dean shouted "Don't rub 'em, count 'em!"

Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Tags for this Thread