Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Lucian is on a distinguished road

Question Cadou Antivirus Panda Pro 2012 OEM

Buna ziua,

Am comandat de la dvs. un router Linksys E3200 + Cadou Antivirus Panda Pro 2012 OEM 3 Licente 1 An (E3200-K) pe 25 iunie 2012 (comanda #1064345).

Astazi am primit coletul, routerul este ok, insa nu am gasit nimic in legatura cu cadoul mentionat, adica licenta antivirus Panda Pro 2012.

Trebuie sa fac ceva in mod special ca sa intru in posesia ei sau care ar fi situatia ?

Multumesc.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @Lucian, nu trebue sa faci nimic special, licenta se regaseste in pachetul produsului chiar sub folia protectoare. Fiind o licenta OEM este practic un "carton" pe care este trecuta seria produsului.

In cazul tau inteleg ca ai aruncat-o din greseala la gunoi. Poate pe viitor e nevoie de mai multa atentie

Junior Member Lucian is on a distinguished road
    Mea culpa !

Problema rezolvata cu promptitudine de suportul tehnic mediadot.

Se poate sterge/inchide. Multumesc

Member Paul Tataru is on a distinguished road Paul Tataru's Avatar
    Ma bucur ca vam putut ajuta in problema dumneavostra, oricand va stam la dispozitie pentru orice problema legata de produsele achizitionate de la MediaDot.
    Nici vina dumneavostra nu ar fii pentru ca nu ati vazut licenta OEM furnizata, au ales sa o puna pe accea cutie ca sa se vada de la cumparare produsului, sa nu mai existe intrebarea : "O fii in pachet, nu o fii in pachet". Probabil din acest motiv este mai greu de observat pentru ca te astepti sa fie in cutie.
    Copii cand n-aveti foi rupeti dintr-un caiet dictando.....