Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: O intrebare

O intrebare

Salut , o sa vreau sa imi fac un sistem gaming cu piese cumparate de la voi , si am o intrebare .. acolo in cosul de produse dedesubt este ''incarca voucher '' de unde pot face rost de acest voucher sau in ce consta el ?
    Imi cer scuze de categorie dar chiar nu stiam unde sa postez

Member araC is on a distinguished road araC's Avatar
    Salut,

Uite poti incerca sa castigi un voucher daca citesti aici http://forum.mediadot.ro/showthread....Premiile-TOP15 si sa te apuci sa joci Counter Strike 1.6 pe serverul cs.mediadot.ro .

Bafta
    Totul sau nimic

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    In curand se va implementa si un sistem de premiere pentru userii de pe forum. Daca postati constant si aveti posturi valoroase aveti numai de castigat.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @masakrer1, in campul ''incarca voucher'' introduci codul voucherului de reducere in cazul in care ai unul. Acesta iti va acorda o reducere din pretul produsului (produselor) aflate in cos. Asa cum a spus si "oxygen200000", in curand se va implementa un sistem de recompensare a tuturor membrilor acestui forum. Deci ai toate motivele sa postezi constant si sa incerci sa ajuti colegii forumisti.

Moderator Emil is on a distinguished road Emil's Avatar
    Din intamplare am dat peste acest thread vechi de vreo 3 ani... si am o intrebare la care sunt destul de sigur care va fi raspunsul, dar am zis totusi sa incerc:

Se va mai implementa acel sistem de recompensare al membrilor de pe forum?

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Macar level-ul de la RPG daca s-ar rezolva
    Cam aiurea toata lumea e la lvl 1 cu shtzshpe mii de puncte adunate...

Ai nevoie de ajutor Bogdan sau te descurci ? ^.^

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Ai nevoie de ajutor Bogdan sau te descurci ? ^.^
    Daca nu ma descurc, stiu unde sa cer ajutor
    Ce pot sa spun este ca momentan asa se doreste.

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Hehe... pai fa cumva sa-i faci pe aia care doresc "asa" sa doreasca altceva.

Alternativ, plugin-ul ar trebui dezactivat. In stadiul in care e acum, oricat de mult m-as stradui, nu pot sa-i inteleg sensul.

Toata lumea are 3 bare colorate sub nume... si atat