Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8
    Junior Member 7Cosma26 is on a distinguished road

Reclamatie Admin

Buna, ma numesc Cosma, si vreau sa reclam un admin care mi-a dat ban permanently pe degeaba, fara a-mi spune macar ce-am facut. Numele lui este DEVYL. Acum nu mai pot intra pe acest server in niciun caz datorita lui si era cel mai tare server dintre toate pe care le-am jucat.

Imi place de voi, pe server sunteti tari in gura si pe forum? Mi`a dat ban pe degeaba, nu am facut nimic . Sa iti amintesc cum te dadeai mare smecher si injurai in limba engleza? Si ti`am zis ca nu esti pe tarla? Dupa ai zis ca nu iti pasa si ca imi infigi ceva in rect? Ti`am dat kick pt treaba asta dupa ai intrat inapoi si ai inceput sa injuri iar. Nu te mai da nevinovat , oxy sa verifice logo`ul server`ului. Si sa nu uit, banul nu a fost permanent, a fost pt 10 minute.

Am vazut multe cazuri si nu ma refer la tine , cand playerii se cred niste zei supremi pe sv si injura in stanga si in dreapta nestiind ca e vreun admin pe sv si dupa ce afla lucru asta, isi cer scuze si zic ca nu stiau ca e admin. Chestia asta nu imi convine, jucatorii nu au putin bun simt cu toti de pe sv, au doar daca e un admin pe sv. Asta inseamna ca in lipsa unui admin, doar eu cand intru fara admin stiu ce e la gura lor si ce aere isi dau ca ei cunosc pe owneri , ei scot adminu daca le dai ban sau prostii din astea (dovada in topicul cu cereri de ban/unban, lista celor care nu au drept de cerere inceputa de mine) . Militarie fac cu toti, dc crezi ca ii tin din scurt pe toti? Uite ca multi s`au invatat si s`au calmat de cand au vazut ca sunt dintr`o bucata. Niciodata nu am abuzat si nu voi abuza de admin ( ma refer la comanda de ban/exterminate ) pe nedrept. Am trecut de nivelul cand imi traiam viata pe serverele publice si nu pun la suflet multe chestii de pe acest sv. Eu 85% din perioada in care ma aflu pe sv sunt injurat de tot arborele genealogic si sa iti zic sincer nici nu ii bag in seama. Daca ar fi sa dau gag/kick sau ban in cel mai rau caz tuturor celor care ma injura in disperare, s`ar golii sv`u in 2 minute. Cui ii place sa se joace cu gag sau cu un admin care il tine in kick`uri? Intru pe sv doar sa joc 4fun si imi mai ajut un prieten care mai are nevoie de admini. Asta e tot. Am postat treaba asta aici ca o sa fie un topic citit de multi zilele astea si sa le aduc tuturor la cunostinta. O seara buna.

Asa,bun,am priceput, ai spus ca multi isi cer scuze si spun ca nu stiau ca sunteti admin. Eee,uite eu stiam ca esti admin, iar daca vrei sa dovedesti ca esti un admin bun cum ziceai, ar trebui sa-i ierti pe cei care au gresit cu conditia sa nu mai faca acest lucru (iar acum ma refer ca este si adevarat acest lucru). De ex. eu imi cer scuze de la tine, ca intre noi doi a fost conflictul. Eu am incercat sa reintru si astazi pe mediadot, dar cand dau la favourite nu imi apare nimic. Am si reinstalat cs, acelasi lucru. Daca sti cum sa repari problema si esti iertator cu cei care-si ceri scuze si stiu ca au gresit fata de admin, atunci ar trebui s-o rezolvi. Acum nu mai pot sa ma joc nicaieri si ma plictisesc fara mediaDOT. Asa ca daca vrei sa ai multi players pe mediadot atunci fa ce trebuie facut.Multumesc.

stai linistit ca multora ( si cred ca multi au obs ) le iert multe faze cu injuraturi pt ca ii inteleg intr`un fel. Doar daca depasesc o anumita masura si vb cuvinte cu adevarat vulgare, atunci le atrag atentia verbal si daca tot nu se astampara ii iau la kick. Cat despre tine, ti`am zis, te`am avertizat verbal, ai primit si kick si tot nu te`ai calmat...Nu m`a deranjat motivul ca injurai cat m`a deranjat ca ai intrat inapoi si ai zis ca tie nu iti pasa de avertizarile mele, nu cred ca poti spune ca din primu cuvant te`am "altoit". Cat despre fav, nici mie nu imi apare cateodata sv la favorites. Incearca sa dai connect cs.mediadot.ro. Oricum, lasa`mi ip`ul tau aici in caz de.

Cum imi aflu IP? Eu n-am STEAM, si nu stiu unde sa caut , ca sa gasesc IP meu.

Member araC is on a distinguished road araC's Avatar
    Salut,

Nu trebuie decat sa accesezi pagina asta

http://ip.info.ro/

Bafta
    Totul sau nimic

IP meu e: 79.118.160.5

araC, de ce mi-ai dat ban permanenltly si tu? Ce-am facut de data asta? Ca nu am mai injurat, zau asa! Ce aveti toti cu mine? Mi-am cerut scuze de la DEVYL ca am gresit fata de el, dar cu tine ce-am facut?