Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
    Junior Member TitsOrCrits is on a distinguished road

Tastatura mecanica

Buna MediaDot as dori sa comand o tastatura mecanica pentru gaming.
    Cu un buget det 300-500lei

Pana acuma am vazut cateva tastaturi care mi-ar placea.
    -Razer BlackWidow Ultimate Stealth 2016(razer orange switches din cate stiu sunt kailh)
    -CM Storm Quickfire TK(cherry red switches)
    -tt eSports Poseidon Z (kailh blue switches)
    -Corsair K65 (cherry red switches)
    -Tesoro Durandal G1NL (cherry red switches)

Alte sugestii?

Junior Member Nen is on a distinguished road
    Salut,
    Te informez ca nu toate tastaturile mentionate de tine sunt disponibile (unele temporar, altele permanent).
    Prima este indisponibila momentan (ar fi fost una dintre recomandarile mele).
    A 2-a este disponibila, dar doar varianta la 529 de lei.
    Cea de la pozitia 3, nu inspira atat de multa incredere, la firma fac referire.
    Pozitia 4 este indisponibila.
    De la Tesoro Durandal, doar modelul Tastatura Gaming Tesoro Durandal G1NL Cherry MX Red si Tastatura Gaming Tesoro Durandal Ultimate G1NL Mecanica se pot aduce .
    In continuare iti voi recomanda cateva modele, subiectiv.
    Tastatura Mecanica Gaming CM Storm Quickfire TK Brown Switch ar fi una dintre optiuni.
    Modelul Apex M500 de la SteelSeries ar putea fi o alegere, dar depaseste putin bugetul.Modelele A4Tech Bloody mai sunt de recomandat.
    Recent m-am jucat cu Tastatura Mecanica SteelSeries SteelKeys 6G v2 US, singurul dezavantaj al acesteia este lipsa iluminarii, in rest mi s-a parut destul de ok.
    Acestea fiind spuse, te sfatuiesc sa te orientezi spre modelele care au status "in stoc" sau "in stoc furnizor" si sa nu fie ceva despre care nu ai auzit, alege un model catusi de putin mai cunoscut, mergi pe firmele mai mari daca tot dispui de buget.

Tags for this Thread