Closed Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 33 of 33
    Junior Member Arrey is on a distinguished road
    Poti sa inchizi thread-ul ca nu am chef sa ma cert. Dar totusi sunt la inceput pentru ca pe calculatorul actual daca fac mai mult de 5mil de polygoane deja imi da crash deci nu sunt cine stie ce expert si fara placa nu pot sa joc jocuri ca si far cry primal, rise of the tomb raider si multe jocuri de genul acesta campaign. Dar ma rog nici eu nu am specificat aceste lucruri

Senior Member SeVeN is on a distinguished road SeVeN's Avatar
    Pai te certi singur, imi pare rau sa ti-o zic.
    In 3 pagini de discutii inca n-ai fost in stare sa raspunzi la 2-3 intrebari banale, ce ne ajuta sa ne ghidam in a recomanda ce trebuie. In schimb, ai facut un talmes balmes din buget, ce-ti trebuie, ce capeti si ce cumperi, de nu a mai inteles nimeni nimic.

Sfat prietenesc: ia configuratie cum trebuie de randare, imprumuta 270X-ul ala de care ziceai si nu cumpara placi video cand sunt generatiile noi la orizont.

Sau ma rog, faci cum te trece capul, dar iti garantez ca tot imi vei da dreptate cand o sa arunci 1.000 lei pe-o placa video, iar la 3-4 luni disctanta luai una de 2 ori mai buna in acelasi pret.
    Pentru informatii suplimentare cu privire la achizitii hardware, folositi PM-ul.

Closed Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4