Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Telefon 800 de lei

Buna , cum spune si titlul am nevoie de cel mai performant telefon pana in 800 de lei.
    Multumesc.

Moderator Emil is on a distinguished road Emil's Avatar
    In suma respectiva, eu ti-as putea recomanda un ASUS Zenfone 2.

ASUS ZenFone 2 Laser

Sunt mai multe tipuri de ZenFone 2, precum Selfie (camera din fata face poze mai bune), Laser (ca cel de mai sus care face poze mai bune cu camera principala - are focus ceva mai bun) etc.
    L-am cumparat prietenei mele si merge foarte bine. Face poze mai mult decat decente (12 MP), multytasking fara probleme (procesor quad-core cu 2 GB RAM). Sunetul pentru muzica destul de decent. Ecran HD.

Dupa parerea mea, isi face toti banii.
    Insa trebuie sa recunosc ca rareori mai face figuri in sensul ca nu-i apar contactele. Trebuia sa astepte un minut si-si revenea, in cel mai rau caz, il stingea si-l reaprindea
    ----------------------------------------------------------------------------
    Mobile Monster:
    ASUS ROG G751JT

PC:
    Procesor: i5-4460
    Placa de baza: AsRock H97
    Placa video: R9 270X
    RAM: 12 GB

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Huawei P8 Lite. Este apropiat ca pret, poate putin peste bugetul tau, cu performante insa foarte ok. Modelul este Dual Sim, sper ca nu te deranjeaza (la fel este si Asus-ul)

Senior Member SeVeN is on a distinguished road SeVeN's Avatar
    +1 pentru P8.
    Asus-urile alea au tot felul de probleme, eu am incetat sa le mai recomand de cand ne-au venit clienti cu zecile cu ele la retur. Ba ecran, ba merge prost, ba camera, ba etc etc.
    Pentru informatii suplimentare cu privire la achizitii hardware, folositi PM-ul.