Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Ne-am intors !

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar

Ne-am intors !

Dupa o lipsa de cateva luni imi face placere sa anunt faptul ca ne-am intors si ca dorim sa facem din canalul de Youtube dar si din forumul MediaDOT.ro comunitati dinamice bazate pe respect si pe pasiunea pentru IT, pasiune care pe noi cei de la MediaDOT.ro ne motiveaza sa mergem inainte. Vom avea ca si pana acum , gratie partenerilor nostri materiale cu si despre hardware in care sper sa incorporam cat mai rapid review-uri, teste si prezentari ale ultimelor aparitii de pe piata IT dar si prezentze la evenimente de lansare si sper eu din cand in cand chiar si materiale din lumea gaming-ului.

Dupa cum probabil vedeti, ne aflam intr-o locatie noua, avem mai mult spatiu la dispozitie care momentan este in amenajare asa ca sper ca totul sa mearga ca uns cum s-ar spune de acum incolo. Vreau sa le multumesc celor care au continuat sa apese pe butonul de subscribe al acestui canal de Youtube chiar si in cele cateva luni de pauza, celor care au ramas alaturi de noi inca de la inceput dar si celor carora ne-au trimis mesaje in care ne intrebau cand ne intoarcem, ce s-a intamplat si asa mai departe. Asta imi arata mie dar si colegilor mei ca avem o comunitate puternica pe care ne putem baza intotdeauna.

Iata ca ne-am intors si am toata increderea ca, multumita voua cei care ne urmaresc pe Youtube dar si cu ajutorul forumului MediaDOT.ro vom deveni in scurt timp una dintre cele mai frumoase comunitati IT din Romania. Inchid aici aceasta mica deschidere a noului sezon daca imi permiteti expresia nu intainte de a va ruga sa ramaneti in continuare langa noi si a va oferi o idee asupra episodului urmator care va avea ca subiect poate singura placa de baza de gaming, de culoare alba din Romania. Care este aceasta? Poate ne veti putea spune chiar voi in comentariile acestui episod.

Nu uitati sa ne acordati un Like si un Share, sa apasati in continuare pe butonul de Subscribe iar eu va spun pana data viitoare: Bine v-am regasit si toate cele bune!

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar

O veste minunata! Asteptam asta.

hehe, incetul cu incetul le facem pe toate .

Salut,

E o veste buna aceasta revenire.

As dori, in masura posibilitatilor, review-uri si la alte tipuri de produse in afara de componente de PC si periferice, cum ar fi telefoane, TV-uri etc... dispozitive de interes general, pt. ca oamenii nu isi cumpara numai calculatoare...

Stiu ca la MediaDOT se pune accentul mai mult pe IT si ca sunt lucruri noi care apar aproape in fiecare zi, dar nu cred ca ar strica putina diversitate. Bineinteles, daca ar fi review-uri pt. produse si la diverse categorii de pret, ar fi ideal.

In felul asta, cred ca ati putea sa va atingeti obiectivul de a forma cea mai tare comunitate de IT (si nu numai) din Romania. Ati atrage multi oameni (si potentiali clienti, evident) si spre magazin, si spre forum.

Succes!

Bine ati revenit!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Intel I7 4770K, Gigabyte Z87 G1.Sniper, Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 1600mhz, Gigabyte G1 GTX1060 OC, Intel 530 120Gb, Seagate 1tb 7200.64 sata3, Fractal Design R5, Logitech K740, Corsair M60

Quote Originally Posted by Ciuisan View Post
    Salut,

E o veste buna aceasta revenire.

As dori, in masura posibilitatilor, review-uri si la alte tipuri de produse in afara de componente de PC si periferice, cum ar fi telefoane, TV-uri etc... dispozitive de interes general, pt. ca oamenii nu isi cumpara numai calculatoare...

Stiu ca la MediaDOT se pune accentul mai mult pe IT si ca sunt lucruri noi care apar aproape in fiecare zi, dar nu cred ca ar strica putina diversitate. Bineinteles, daca ar fi review-uri pt. produse si la diverse categorii de pret, ar fi ideal.

In felul asta, cred ca ati putea sa va atingeti obiectivul de a forma cea mai tare comunitate de IT (si nu numai) din Romania. Ati atrage multi oameni (si potentiali clienti, evident) si spre magazin, si spre forum.

Succes!
    Multumim. Evident si eu ma gandesc la extinderea gameei de review-uri insa asta depind ein mare parte si de furnizori. Incetul cu incetul vom realiza si respectivele tipuri de clipuri video. Se lucreaz ala asta. Multumesc pentru feedback.

Quote Originally Posted by albertstaicu View Post
    Bine ati revenit!
    multumim .