Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: NoNy<3

NoNy<3

A 5-a dovada pe care o am ca omu asta e **** in totalitate. Ne jucam buzzkill vreo 6 pe sv, omul imi face poze, bineinteles cand eram mort. Ii spun ca normal se fac cand esti viu dar np, ma consolez si ii trimit pozele pe mess. Imi raspunde pe mess cum ca se vede si daca eram mort daca am wall sau nu. Ok nu`i problema, asteptam sa dea accept. Trec 2-3 minute si vad ca nu da accept la poze, intru inapoi in cs si vad ca el se juca fara nici o jena si eu scriam ca ***** pe mess. Ii aplic un slay si ii spun sa le accepte ca nu stau toata ziua dupa el. Dupa aia pe cs timp de 5-10 min ne`am "certat" cum ca sa ii scriu ceva pe mess , eu scriam ca nebunu puneam si poze etc si el tot zicea sa ii scriu. Ii spuneam ca , cu 2 min in urma a vb cu mine pe mess dar omul prost e tot ***. In final imi cere ID , il dau, trec 2-3 min si tot ma luase cu niste chestii si aere de sus sa ii dau id`u. Pt faptu ca e **** + istoricul care il am cu el, eu personal i`am dat ban.
    Mai jos conversatia de pe mess :
    George dinG (23-Mar-12 23:00:12): tu ai impresia ca ma prinzi cu cod?
    George dinG (23-Mar-12 23:00:14): amaratilor
    George dinG (23-Mar-12 23:00:18): faceti poze cand sunt jucatorii morti
    nony_dnb (23-Mar-12 23:00:28): cedaca..
    nony_dnb (23-Mar-12 23:00:30): daca ai wall
    George dinG (23-Mar-12 23:00:30): ti`am pus pozele mai sus
    nony_dnb is typing...
    nony_dnb (23-Mar-12 23:00:32): se vede
    George dinG (23-Mar-12 23:00:38): si daca am camera in tavan se vede fix 0
    George dinG (23-Mar-12 23:00:44): sau am priveliste de ansamblu de sus
    George dinG (23-Mar-12 23:01:03): ai pozele puse mai sus
    George dinG (23-Mar-12 23:01:29): le accepti azi?
    George dinG (23-Mar-12 23:01:34): vezi ca un admin sta spectator pana primeste pozele
    George dinG (23-Mar-12 23:01:38): nu se joaca
    George dinG (23-Mar-12 23:03:00): Waiting for nony_dnb to accept 3 photos:
    fy_buzzkill0000.bmp (2305 KB)
    fy_buzzkill0001.bmp (2305 KB)
    fy_buzzkill0002.bmp (2305 KB)

Cancel (Alt+Shift+C) Start Photo Sharing (Alt+Shift+P)
    George dinG (23-Mar-12 23:03:01):

Cancel (Alt+Shift+C) Start Photo Sharing (Alt+Shift+P)Waiting for nony
    George dinG (23-Mar-12 23:03:32): koaie accepta in *** pozele alea
    George dinG (23-Mar-12 23:03:40): eu stau pe mess astp sa dai accept si tu te joci
    George dinG (23-Mar-12 23:03:45): mie ca te banez eu pt cati nervi imi faci
    George dinG (23-Mar-12 23:04:09): ti`am pus cele 3 poze primu lucru pe mess
    BUZZ!!!
    George dinG (23-Mar-12 23:05:59): ba tu esti ****?
    George dinG (23-Mar-12 23:06:00): sau *****?
    George dinG (23-Mar-12 23:06:02): in ****
    George dinG (23-Mar-12 23:06:04): eu iti scriu ca obsedatu
    George dinG (23-Mar-12 23:06:07): si tu zici ca nu scriu
    You have canceled the file transfer.

George dinG (23-Mar-12 23:10:23): ai vazut acum ce ti`am scris?
    George dinG (23-Mar-12 23:10:25): pt ca asa ramane ( adica ban ) .
    Se poate verifica si log`ul server`ului. Mai sunt 3 astfel de faze in care e total lipsit de logica.
    Last edited by Paul Tataru; 05-04-2012 at 15:51. Reason: La urmatorul post de genul pe acest forum, ti se va restrictiona dreptul de postare

Junior Member Alexfrancezu is on a distinguished road Alexfrancezu's Avatar
    Din cate stiam eu din REGULAMENT pe care din cate vad nimeni nu il citeste COMENZILE NU SE APLICA INTRE ADMINI , deci nony ti-a facut poze aiurea!! Foarte bine ai facut ca i-ai dat ban , te sustin !
    Traim in Romania...Si asta ne ocupa tot timpul

Junior Member NoNy is on a distinguished road

Thumbs up Pentru prostii care nu stiu sa admineze

Asta inseamna ca am acceptat pozele da????
    si alexfrancescu daca tu aveai admini si intra alt admin cu wall ce ii faceai il lasai sa joace????
    se vede dece nu o sa ai tu vreodata admin..

Si sincer sa fiu dece comentezi ca eu nu te-am vazut niciodata pe sv si DEVYL am martori ca aveai wall asa ca gurita mai mica si mai usor cu injuraturile.
    Last edited by oxygen200000; 25-03-2012 at 02:23.

cum nu m`ai vazut niciodata daca mi`ai facut poze? DEVYL = Nox btw. Lasa`ma cu martorii tai cu experienta pe sv publice. O data daca mai ai aere de vedeta la mine primesti regulamentu meu de comunist si anume ban la fiecare aparitie pe sv. Pana acu sustineai pe server ca nu ai vorbit cu mine si acu cand am dovada gata nu mai deschizi subiectu? Dute tu cu martorii tai , New Game -> cs_assault -> add_bot . Salut

asa e cand omul e ***** este ***** dar numai ca e vorba de tine...
    Last edited by Paul Tataru; 05-04-2012 at 15:54. Reason: NoNy esti la a doua abatere, o astept pe a 3-a, injurati-va voi pe mess sau pe skype la telefon pe facebook dar nu aici

Asta inseamna ca am acceptat pozele da????

nu , asta inseamna ca eu ti le`am pus dar tu nu ai dat accept . Waiting for nony_dnb to accept 3 photos? Daca nu stii engleza iti zic eu ca inseamna " se asteapta ca nony sa accepte pozele". Drept urmare mai la final a aparut "You have canceled the file transfer". Adica am anulat transferul pt ca trecusera 10 min si nu ai dat accept. Legat de cat de prost sunt, arata`mi sau spune aici ca sa vada toti playerii/userii o faza de unde reiese lucrul asta, eu deja am 5 despre tine si DeDeRa imi da dreptate deja. Hai astept....

Omu care acuza adminii ca sunt ****** ca dau vot de o harta mai mica cand sunt 3 oameni pe sv si urma sa se schimbe automat train intr`un minut . Hai ma puiut de zeu ce esti.
    A 6-a faza, 10 oameni pe sv din care unul singur zice ca vrea alta harta el gata baga o alta harta , el nu se ia dupa majoritate se ia dupa ce zice un singur om. Vezi ca si Equinocs ti`a atras atentia aici, ca trebuie sa urmaresti interesul sv`ului si nu interesul unui singur jucator din 10 ( ti`am scris asta in caz de capsorul tau f destept vroia sa comenteze )
    Last edited by Paul Tataru; 05-04-2012 at 15:54.

crezi ca ma intereseaza de dedera??? ma inetreseaza cat de ****** esti ca nu stii sa respecti 1 admin si ca nu dai pozele cand prebuie...nu mai face atata gura ca oricum nu e ca tine
    sunt sigur ca aveai wall
    si parca nu era vb de martori akum dece il bagi pe dedera la inaintare??
    Last edited by Paul Tataru; 05-04-2012 at 15:55. Reason: Asta ar fii a 3-a

nu te`am respectat? ti`am dat pozele, le`ai luat? Bineinteles ca nu. DeDeRa a zis cu mult timp inaintea mea niste lucruri despre tine pe care le`am dovedit si eu si atat. La faza cu wallu, nu ai tu scoala cate ore de cs am eu, cand jucam eu cs te jucai mario pe joc pe televizor asa ca taci din gura. Ca sa nu mai zic ca esti atat de prost si ma acuzi de wall pe o harta care nu avea treaba cu peretii, nu trageam pe pereti doar va zburam capu la 2 sec dupa ce imi apareati in fata ochilor. Ala se numeste aim nu wall. Ai cont de steam din 2010. Tu crezi ca toti jucatorii sunt asa ca voi, intrati 2 ore pe public si va credeti buni si orice jucator mai bun ca voi are cod. Daca nu esti pasionat de joc si practici sportu asta doar 4Fun abtinete. Mai sunt si unii care se implica mai mult.

EDIT PT NONY :
    Aim - Cand unui jucator ii sare tinta de pe cap pe cap , se "teleporteaza". De cele mai multe ori i se invarte sau ii tremura tinta cand trage
    Wall - Jucatorul in cauza vede prin pereti, ori jucatorii ori mici semne/marcaje ce reprezinta un jucator. Un cod complex poate oferii si informatii gen nick, arma, gloante si viata.
    Speed - Jucatorul parcurge harta cu o foarte mare viteza si nu are deloc lag. O data la 3-4 secunde se opreste din alergat
    No recoil - Se intalneste f rar, atunci cand tragi nu sare tinta in sus
    No flash/smk - Jucatorul nu este afectat de flash/smoke
    Last edited by DEVYL; 24-03-2012 at 22:45.

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast