Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12

Thread: Boxe PC

Salut! Cam tarziu, dar vin si eu cu o recomandare. Nevoit sa renunt la Corsair sp2500, am ajuns la niste Edifier R1600T Plus. Sunt foarte foarte ok pentru dimensiunea lor si cred ca le gasesti pe undeva. Daca poti sa treci mai sus, exista si R1800. Asta la buget redus de pana in 500 de lei. Pentru ceva ok trebuie sa mai pui ceva banuti.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Intel I7 4770K, Gigabyte Z87 G1.Sniper, Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 1600mhz, Gigabyte G1 GTX1060 OC, Intel 530 120Gb, Seagate 1tb 7200.64 sata3, Fractal Design R5, Logitech K740, Corsair M60

Senior Member dezaxat is on a distinguished road
    Nu cred ca se merita, sincer. Boxe cu amp inclus sunt cam vrajeli. Daca aduci virba de un amp, mai bine iei un block separat si boxe separate. Boxele astea cu amp inclus + low buget... Nu-mi suna bine. Deloc.

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2