Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Mouse 150 max 200 lei

Buna, de craciun am decis sa imi iau un mouse (si Action!).Acum doresc sa aflu parerile voastre despre ce sa imi iau. Buget:150 maxim 200 (daca merita).
    Multumesc

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Daca te astepti sa il ai sub brad de craciun, cred ca te-ai hotarat cam tarziu.

Curierii sunt supraincarcati si azi a fost cam ultima zi in care ai "sanse" sa ajunga pana pe 24 maxim.

--
    Altfel, intre 150 si 200 lei sunt O GRAMADA de mousi.
    De ce nu cauti si vii cu niste propuneri ? Iti spunem apoi parerile noastre.

Ordonate cu pret crescator,

http://www.mediadot.ro/periferice/mouse/pagina20/

Ai 13 pagini de la 100 lei in sus, sau 9 pagini intregi de la 150 lei in sus:

www.mediadot.ro/periferice/mouse/pagina25/

Nu i-l vreau sub brad

Am voie sa dau link-uri si de la Alt** ?

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    Tu ce crezi?

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Uitand-u ma la alegerile tale de pana acum:

ASUS - Mouse clasic, solid, comod, o buna alegere daca esti mai brutal cu mousii
    A4Tech - Fancy, sexy, dar o sa-ti intre mizeria intre toate butonasele si butonelele alea... in 6 luni o sa arate groaznic
    Cougar - Interesant design. Din pacate este doar "optic" (cu lumina normala, rosie probabil), nu e "laser". Automat, precizia lui va fi ceva mai scazuta.
    Acum depinde de utilizare.

---
    Ce pot sa spun despre prerifericele de calitate... conteaza.
    Eu sunt slab la FPS-uri (counterstrike, etc.), dar datorita faptului ca am periferice high-end (de "gaming" profesional), ii nimeresc totusi foarte bine pe inamici, pentru ca MA ASCULTA computerul. Unde duc mana, acolo se pune tinta, la fix.

Daca esti pasionat de asa ceva, iti recomand sa investesti intr-un mouse Steelseries, Razer, Logitech "Gaming", MadCatz, ASUS "Gaming" ... ceva cu senzor laser AVAGO, precum si un pad "decent".
    Nu te vor dezamagi.

Acum, evident, depinde de posibilitatile financiare

http://www.mediadot.ro/mouse/mouse-razer-abyssus-2014 - e ok?? stiu ca nu e pe stoc dar i-l gasesc eu pe la ceilalti.
    PS: Am nevoie de ceva care sa nu moara la muuult jitter click.

Senior Member leo.messi22 is on a distinguished road
    Quote Originally Posted by iani44956 View Post
    stiu ca nu e pe stoc dar i-l gasesc eu pe la ceilalti.
    PS: Am nevoie de ceva care sa nu moara la muuult jitter click.
    Foloseste nene rubrica cu "Cere detalii" si vezi daca se mai gaseste la firma vreun model de Razer d-ala daca ti s-a pus pata pe el, lasa-i pe "ceilalti".

Revenind la discutia topicului, ai mai jos cateva alternative:

- in bugetul tau: Asus Rog, Zalman ZM, Thermaltake Tt
    - putin peste bugetul tau (30-50 lei): Asus STRIX Claw, Thermaltake Black, Cougar 600M, Steelseries Sensei, Steelseries Rival, CM Storm Mizar, Asus GX950.

Daca vrei ceva calitativ si rezistent trebuie o investitie pe masura.

Spor la cumparaturi !