Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13
    Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Asa am patit si eu cu acelasi model acum mai multi ani. S-a dus cablul, este foarte prost. Dupa aia am cumparat un set de Razer, culmea , SH!
    Merg si acum la mai bine de 4! ani de la achizitie. Nu ma asteptam, sunt castile care au supravietuit cel mai bine, se aud ca la inceput.
    Asta nu inseamna ca recomand acest brand.. doar ca cele pe care le am eu au fost si sunt in continuare extraordinar de bine facute, iar daca le vezi nu ai zice.

Senior Member dezaxat is on a distinguished road
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Te-am intrebat pentru ca ai inceput threadul asa:

Era bine de specificat cui si de ce faci reclama negativa. Daca ai fi cumparat de la noi eram curios doar ce te-a suparat

O zi buna!
    Ma duce capul sa nu dau vina pe voi/distribuitor. Voi saracii nu aveti nicio treaba cand vine vorba de calitatea produsului, dar lumea se ia de distribuitor fara sa se gandeasca la faptul ca nu voi aveti fabrica unde se produc respectivele produse.

Senior Member dezaxat is on a distinguished road
    Stiu ca fac double post, dar nu mai am butonul de edit. Am descoperit o chestie. Daca pun castile invers in urechi (vu spatele in ureche) au acelasi volum, deci rezulta ca ambele scot putere egala, doar ca la dreapta e infundata sita.
    Problema e alta. Exista vreun spray? Ca eu nu sunt tocmai cel mai indemanatic om. Vars un pahar plin din 2 pasi.

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2