Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: rambo

Junior Member Alexfrancezu is on a distinguished road Alexfrancezu's Avatar
    Nony subiectul era incheiat de ce te bagi aiurea ?? Nu sunt smecher si nu am facut nici un scandal , nu s-a intamplat doar o data si nici tu nu esti mai breaz , daca taceai filozof ramaneai, vorba aia.Cum a punctat si oxygen sunt refguli care trebuie respectate!! Si zici ca nu m-ai vazut pe server..asa este pentru ca nu am timp sa stau toata ziua la counter-strike , alti oameni mai au si altceva de facut in afara de asta cum ar fi sa socialeze , sa mearga la facultate sau sa munceasca!! Ce sa zic te-ai bagat ca musca-n lapte sa faci si tu posturi sa te vada lumea activ!!! De acum inainte vezi-ti de treaba si tine-ti parerile eronate pentru tine ! Hai salut sa fi santos si mai iesi in lume
    Traim in Romania...Si asta ne ocupa tot timpul

Member Paul Tataru is on a distinguished road Paul Tataru's Avatar
    In primul rand:

3. Nu aveti voie in timpul jocului sa impuneti reguli noi playerilor. Acestea sunt valabile doar cand sunt puse mai intai pe forum, iar apoi, daca este cazul, pentru fiecare harta in parte.

In al doilea rand:

7. Schimbarea hartii curente inaintea expirarii timpului se face in ultimele 5 minute ramase din timpul de joc, verificandu-se daca harta a mai rulat recent sau nu. Pe parcursul jocului, adminul are obligatia de a se asigura ca harta curenta este adecvata numarului de jucatori.

In al treilea rand:

10. Adminilor le este interzis cu desavarsire sa foloseasca cuvinte triviale, sa jigneasca sau sa ameninte jucatorii de pe server. Tineti minte, adminul primit este o indatorire, nu un privilegiu, iar playerii se trateaza cu respect ! ( INCLUSIV PE FORUM )

Pedepsele aplicabile adminilor sunt :
    - retrogradarea
    - suspendarea adminului pe o perioada de 3 zile
    - suspendarea adminului pe o perioada de 7 zile
    - suspendarea definitiva a adminului, fara drept de reprimire
    Pedepsele vor fi aplicate de administratori cand vor considera ca va fi cazul, in functie de gravitatea faptelor savarsit

Am o rugaminte la voi sa renuntati la orgoliu si sa recunoste-ti gresala facuta ca este mai bine nu mai da-ti vina de la unu la altu ca o sa va para rau la amindoi.....

rambo - regulamentul este facut sa il respecti si tu.....
    Alexfrancezu - nu ai dreptul sa critici pe nimeni pentru gresala facuta, ai sesizat-o si dupa ne ocupam noi
    NoNy - il susti tu pe rambo in particular daca doresti, orice gresala se trateaza ca atare, si nu ne apucam sa ne ironizam ca ala e nu stiu cum si ala nu stiu cum....

PS: Am copiat din regulament, pun pariu ca nici unul dintre voi nu-l ati revizuit un pic macar....
    Copii cand n-aveti foi rupeti dintr-un caiet dictando.....

Junior Member Alexfrancezu is on a distinguished road Alexfrancezu's Avatar
    DEci am avut dreptate am sesizat normal , doar ca restul aq avut o problema cu mine , treaba voastra sa indreptati greselile , bafta ce sa zic )))))
    Traim in Romania...Si asta ne ocupa tot timpul

Junior Member rambo is on a distinguished road
    wa multumesc cei care imi sunteti prieteni cu adevarat wa multumesc si repsect pt domnu oxy si pt toti admini care ma respecta respect pt prieteni mei si pt cei din clanu meu si mai ales respect pt cei care sunt pe sv cs.mediadot.ro by rambo respect Nony,Maf14_,*-Xz3HoN*-,

Daca tot ne-am apucat sa multumim as dori sa ii multumesc lui "nenea" de la metrou care ma duce in fiecare zi la munca si pantalonilor care mi-au sustinut...
    Last edited by oxygen200000; 13-03-2012 at 10:16.

paul sper ca sa incheiat subectu ca nam chef sa ma cert cu tine asa ca punct. Si cu mine nu iti merge sa faci mijto cu mine. Is prieteni mei asa ca nu iti convine punct.Eu am respect pt cei de pe sv asa ca nu mai zic nimic sper sa incheiem aici .

Rambo nu ai cum sa te certi cu mine, din simplul motiv ca eu nu o sa ma cert cu tine....sa inchidem......

Ok nu vreau scandal e mai bine sa vb ca oameni si e bine ca sa incheiat

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2