Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26
    Senior Member doru_bm is on a distinguished road
    Credeam ca gigabyte-ul s-a invatat minte cu zgomotul placilor de la bobine...
    Se pare ca nu... tot "aparat de sudura" se aud si noile 980Ti ...
    https://www.youtube.com/watch?v=O6BulGUKhcU

Nici la zgomotul ventilatoarelor nu sta bine Gigabyte-ul:
    http://www.computerbase.de/videos/20...n-lautstaerke/

Moderator Emil is on a distinguished road Emil's Avatar
    La "faza" cu coilwine-ul este depinde de noroc... poti prinde oricand de la orice producator aceasta buba... sau chiar toate placile Gigabyte sunt asa?

Ventilatoarele de la primele doua placi parca sunt aspiratoare. Prima fiind stoc, ma cam astepta sa se auda asa, dar a doua fiind custom nu prea...

Senior Member doru_bm is on a distinguished road
    Evident ca e vorba si de noroc... dar eu pe cei mai multi ce-i auzeam ca s-au plans de coil noise ...aveau Gigabyte

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    http://www.mediadot.ro/placi-video/f...el-gtx-980-ti/

Totusi, ce se intimpla ?
    O singura placa si aia trecuta ca nefiind pe stoc ?

"Concurenta" deja are mai multe modele aftermarket puse in vanzare, precum si variatii de preturi intre OEMs, cel putin 7 variante "stock".

Ciudat...

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Salutare wavetrex si bine v-am regasit, am avut o perioada destul de aglomerata si nu am mai intrat pe forum asa de des cum mi-as fi dorit. Promit sa recuperez

Acum sa raspund la intrebare: "Concurenta" lucreaza cu distribuitori "Gri" cum se spune si de aceea au mai multe modele. Este un lucru pe care noi, MediaDOT nu ne dorim sa-l facem. Lucram pe canal oficial, chit ca asta inseamna sa listam produsele o idee mai tarziu. Putem insa sa oferim cel mai bun suport clientilor nostri, asta pentru ca vorbim de un canal "oficial".

Intre timp au mai aparut pe site 2 modele de la Gigabyte. Incet-incet vor aparea mai multe.

O zi buna!

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Suficiente

Daca te uiti la data ultimei postari inainte de a ta, thread-ul "inghetase" prin IULIE 2015. Suntem totusi in Ianuarie 2016...

Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3