Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
    Junior Member sRPn33 is on a distinguished road

se poate opta pentru buy back ?

va salut !
    am o intrebare simpla si anume daca exista optiunea de buy back la mediadot.
    spre ex. am cumparat o placa de baza in data de 25 februarie , am folosito deci implicit am desigilat si accesoriile ce erau ambalate in plastic, m-am trezit cam tarziu cum ca as vrea altceva deci perioada de retur cele 14 zile au trecut, vream sa stiu daca se mai poate returna produsul si inlocui cu altceva, in cazul meu este vorba de placa de baza Asus Z97 Deluxe , iar ugrade-ul ar fi pentru o placa de baza chipset X99 socket 2011-v3. Va multumesc anticipat!

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    am o intrebare simpla si anume daca exista optiunea de buy back la mediadot.
    Nu exista optiunea de buy-back si nu stiu sa existe pe la vreun magazin online de la noi.

O zi buna!

Tags for this Thread