Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4
    Junior Member skerry2006aj is on a distinguished road

Apare cumva o promotie pentru Cyborg RAT 7?

Salut!

Sunt interesat sa achizitionez doua produse, un RAT7 si un Steelseries Qck si as dori sa stiu daca cumva intra in vreo promotie sau ceva?

Imi cer scuze daca este interzis sa postez un astfel de thread.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Salut skerry2006aj, RAT 7 poti sa zici ca e deja "in promotie", e deja cu 25 de lei mai ieftin ca dincolo, stii tu unde. Nu cred ca va aparea o promotie punctual pe el, asa ca te sfatuiesc sa-l cumperi atunci cand ai banii disponibili.

Junior Member skerry2006aj is on a distinguished road
    Multumesc, observasem faptul ca e mai ieftin ca dincolo, indiferent unde este dincolo, cu exceptia magazinelor care fac parte tot din mediadot.

Da, ceva in gen afiliere voiam sa fac, pentru o reducere in gen 10%-15%, nu pentru tot pretul produsului.

Trebuie sa plasez o comanda dimineata, ca sa pot sa vin seara [stau in Regie, dar am cursuri pana seara] sa ridic un RAT7 si un Pad steelseries Qck?

http://www.mediadot.ro/mousepad/-ste...s-mousepad-qck

http://www.mediadot.ro/mouse/mouse-cyborgmadcatz-rat-7

unul apare ca fiind in stoc depozit central, si celalalt in stoc la comanda online, as dori sa stiu daca se poate sa ridic luni seara, sau trebuie sa dau comanda si sa astept pana sunt aduse in zona grozavesti?

[Banuiesc ca de la magazin pana la P23 e mai bine pentru toata lumea daca merg pe jos sa ridic]

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @skerry2006aj, daca mergi cu mouse-ul peste starea de stoc o sa afli toate informatiile necesare. De regula dupa plasarea comenzii, un agent de vanzari te contacteaza si iti ofera toate detaliile despre cand se aduce porodusul la sediu (sau livra la domiciliu).

Ti-am pus mai jos explicatiile de stoc de pe site, le poti vedea insa fara probleme si tu.

in stoc depozit central

Acest produs se afla in stocul depozitului central si poate fi ridicat sau livrat in 24 de ore lucratoare de la confirmarea comenzii. Pentru a evita epuizarea stocului inainte de a ajunge la sediul nostru, va rugam lansati o comanda prealabila pentru a rezerva produsul.
    in stoc la comanda online

Acest produs se afla in stocul furnizorilor magazinului si poate fi livrat in 48 de ore lucratoare de la comanda sau ridicat de la sediul nostru in 24 de ore lucratoare de la comanda. Datorita actualizarii zilnice a informatiilor, exista o marja de eroare de maxim 1% ca acest stoc sa se fi epuizat deja. Va sugeram sa lansati mai repede comanda pentru a va rezerva produsul.