Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6
    Junior Member skerry2006aj is on a distinguished road

Mediadot si Azerty sunt acelasi magazin?

Salut!

As dori sa stiu daca exista vreo diferenta intre Mediadot si Azerty, deoarece au exact aceleasi preturi, acelasi stocuri cu disponibile/indisponibile, si au aceeasi adresa pentru magazin, service /etc.

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Salut, nu sunt acelasi "magazin", au inventarul diferit, personalul diferit, insa ambele magazine au ca proprietar aceeasi firma.

De fapt, mai este si Marketonline.ro in acelasi grup.

E ca si cum vorbesti de 3 magazine LIDL din 3 orase diferite. Evident, desi apartin grupului LIDL GMBH, vor avea cam aceleasi produse si aceleasi preturi, insa lucreaza alti oameni in ele si evident diferiti clienti, nu ?

ok, multumesc!

Apreciam la ambele faptul ca preturile sunt foarte bune, si alte aspecte, si voiam sa ma simt mai bine stiind ca cumpar de la acelas deoarece apreciez magazinele cu preturi bune!

Banuiesc ca nu fac nici o diferenta pentru nimeni daca cumpar de la unul sau celalalt, in cazul acesta.

Practic sunt din Regie, si incerc sa gasesc o modalitate sa platesc cat mai putin pentru un mouse, ma intrebam daca vreunul din magazine ar dorii sa imi dea sa impart pliante pentru magazin, si sa imi ofere o reducere suficient de semnificativa.

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Ma indoiesc sincer.

Dar la cum il cunosc pe Bogdan, probabil se va interesa pentru tine la sefii mai mari, si daca se poate face -CEVA-, se va face.

Chestia e ca din cate stiu eu Kelion-u oricum are un adaos minuscul la componente, deci practic daca doar 5% ar scadea preturile, ar vinde in pierdere.
    Oricum, nu pot decat sa-ti doresc succes sa obtii ceva

Multumesc de ajutor!

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Practic sunt din Regie, si incerc sa gasesc o modalitate sa platesc cat mai putin pentru un mouse, ma intrebam daca vreunul din magazine ar dorii sa imi dea sa impart pliante pentru magazin, si sa imi ofere o reducere suficient de semnificativa.
    Din pacate asta nu se poate, cum ar fi ca toata lumea sa imparta pliante si sa nu mai fie nevoie sa plateasca pentru produse? Ce zici tu se numeste afiliere si o poti face prin 2 Parale, unde este si MediaDOT. Ne poti promova folosind tool-urile de acol osi asa vei beneficia de acea "reducere". Fara sa ma laud cred ca ai deja cel mai bun pret pentru mouse, asa cum ti-am spus si pe thread, 25 de lei sub concurenta.

Seara buna!