Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Cumparaturi poti face chiar acum, doar ca se va finaliza comanda dupa ce vei primi ok-ul pentru creditare.

Seara buna!
    Eu am primit un mail de la cei de la service cu titlul "[ESC] Garantii rezolvate in data: 25-02-2015, Nota de Predare din service nr. : 1000235413", in care este mentionat ca produsul a fost testat si este ok. Nu reprezinta acest mail ok-ul pentru creditare?

Merci!

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Salut,
    Am spus si in postarea anterioara ca NU reprezinta OK-ul pentru creditare. Este un email de la centrul de service (ESC) prin care esti notificat ca produsul trimis de tine retur este OK. In urma acestui mail se va face o factura de storno. Cand se emite factura de storno vei fi notificat pe mail de acest lucru. De regula factura de storno (creditarea) se emite in MAXIM 14 zile de la trimiterea produsului la noi.

Asa cum am precizat anterior, nu te retine nimic sa plasezi o comanda acum. Specifici ca astepti creditarea, iar comanda se va finaliza atunci cand se va emite factura de storno pentru a se face compensarea in comanda (evident compensarea se face in baza acelei facturi).

O zi buna!

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2