Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8
    Senior Member doru_bm is on a distinguished road

Recomandari forum

Se poate schimba culoarea fundalului acestui forum?
    Orice alta culoare deschisa ar mai inveseli un pic ... E prea greoaie culoarea asta inchisa ...parerea mea... Voi ce parere aveti?

Eu sunt de acord cu tine. O tema cu o tenta amber asa, placuta ochiului. Eu folosesc si f.lux iar culorile sunt mai calde, dar merge ceva mai deschis.

Ma bucur ca nu sunt singurul si sper sa placa ideea si altora ...sa aiba si o finalitate dorita...

LE: sper sa nu mi-o ia aceasta recomandare ca o "obraznicie": azi am intrat pe forumul acesta si deja am pretentii...

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Se poate schimba culoarea fundalului acestui forum?
    Orice alta culoare deschisa ar mai inveseli un pic ... E prea greoaie culoarea asta inchisa ...parerea mea... Voi ce parere aveti?
    Salut doru_bm. Nu te opreste numeni sa selectezi "tema" mai deschisa. Fie o setezi din contul tau si se incarca mereu "default" cand te loghezi fie o setezi manual din pagina, stanga jos mai exact. In loc de "SuperTune" pune "Default Style" si o sa vezi o "minune".

Seara buna!

Am pus pe "Default Style" acum...
    Alta viata ...

Seara buna !

LE: am pus si-un ps sa gaseasca rapid si altii...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version

Name:	alta viata.png‎
Views:	368
Size:	60.6 KB
ID:	3722  

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    LE: am pus si-un ps sa gaseasca rapid si altii...
    Pai e foarte usor de gasit pentru cei familiarizati cu un forum. In plus e si thread dedicat pe tema asta inca din 2012 (de aproximativ 3 ani) la "Despre noi", LINK AICI.

Am fost derutat, pentru ca , varianta "Default Style" de aici e default ( clasic) prin alte parti si nu a trebuit sa mai caut sa schimb ceva ... ( oricum acum am mai invatat ceva)

In plus , nu m-as fi gandit ca gasesc aceasta informatie despre forum, intr-un submeniu de-al magazinului mediadot...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version

Name:	submeniu magazin mediadot.jpg‎
Views:	327
Size:	23.1 KB
ID:	3725  

In plus , nu m-as fi gandit ca gasesc aceasta informatie despre forum, intr-un submeniu de-al magazinului mediadot...
    Suntem plini de surprize, in plus este forumul magazinulul MediaDOT, just FYI. Pe viitor foloseste cautarea inainte de toate

Seara buna!

Reply to Thread