Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
    Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Felicitari pentru achizitie. Din pacate la noi se pare ca va ajunge de abea in martie. Asteptam parerile tale despe tastatura.
    FYI.. e mult mai silentioasa decat o mare parte dintre tastaturile mecanice de pe piata.

Junior Member Highstrike is on a distinguished road
    Eu inca astept... cand ajunge si pe la noi? Suntem deja in Martie :P

Junior Member walterescu is on a distinguished road
    Se termina aprilie...
    Nu cred ca o vor importa au ramas pe stocuri prea multe tastaturi scumpe logitech si de cand a crescut si dolarul .........

BTW. De la update de soft sigla G910 si G-ul de pe tastatura se desincronizeaza la culoare cand optez pentru wave color. Se mai intampla si la case mai mari.

Inca astept...

Nu inteleg pentru ce ai facut review-u daca nu o sa aduci niciodata tastatura asta in magazin. Complet INUTIL

Senior Member doru_bm is on a distinguished road
    Nu e inutil...daca intereseaza serios pe cineva, sunt convins ca poate sa si-o comande din alta parte...

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Highstrike,
    deci toate review-rile existente pe net sunt inutile daca nu apartin unui magazin care le aduce ?

Logic F.A.I.L.

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Quote Originally Posted by Highstrike View Post
    Inca astept...

Nu inteleg pentru ce ai facut review-u daca nu o sa aduci niciodata tastatura asta in magazin. Complet INUTIL
    Maestre, sa imi fie cu iertare, informatiile primite de mine de la producator spuneau la data realizarii review-ului ca in cel mult 2-3 saptamani Orion Spark va fi in stocul furnizorilor romani, Acum ... daca Logitech nu face fata productiei sau prefera sa trimita spre alte piete, ce vina am eu sau magazinul? Review-ul este realizat pentru a arata capacitatile si calitatile produsului in speranta ca acesta va putea fi vandut si de catre MediaDOT atunci cand apare pe piata din Ro, iar asta trebuia sa se intample conform informatiilor initiale acum cateva luni bune...Ca fapt divers , nici Logitech Romania nu stie data la care vor intra in tara lotul de tastaturi, nici cate vor fi in primul val. Ca nota personala, data viitoare sper sa ma faci sa inteleg mai multe din mesajul privat nu doar un scurt "astept raspuns" urmat de un link catre comentariul tau care se termina in "inutil".
    Ma bucur ca am avut ocazia sa te lamuresc.

Ca la romani la nicaieri... numai promisiuni aruncate in vant.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Ca la romani la nicaieri... numai promisiuni aruncate in vant.
    Highstrike, daca tu ai o parere proasta despre tine si cei pe care-i cunosti ca si romani, e treaba ta. Ai o opinie si o repect, dar te rog nu generaliza, eu am o parere foarte buna despre "romanii" pe care-i cunosc (inclusiv wavetrex sau soulwise de aici de pe forum). In plus probleme de genul asta au fost (cu miile) si pe afara.

Sa revenim la promisiuni. Am spus noi ca vom aduce in x zile si nu ne-am tinut de cuvant? Tot ce s-a comunicat aici (soulwise) a fost ca aceasta tastatura va veni "in curand".

Pentru cei interesati de tastatura, va deveni disponibila in curand in oferta MediaDOT
    Din pacate, pentru ca am reusit sa facem rost de sample-ul pentru review din partea Logitech Romania si nu din partea furnizorului nostru obisnuit pentru acest brand care in acest moment inca nu importa acest model ( insa o va face foarte curand ) , nu putem lista acest produs in site pentru ca nu putem estima pretul sau.
    Deci despre ce promisiuni vorbim? S-a realizat doar un review pe un sample venit de la Logitech Romania, model pe care ei intentionau sa-l lanseze "in curand" si la noi. Acum ca nu au fost capabili in jumatate de an sa aduca acest model pe canal oficial, este treaba lor si tine de stategia lor de vanzari.

Isi asuma personal dezamagirea care o creaza potentialilor clienti mai ales ca pe acest model au creat un interes destul de mare (inclusiv prin acest review). Daca ai o "urgenta" presupun ca nu e o problema sa o comanzi de afara. Deasemenea poti sa le scrii celor de la Logitech AICI in loc sa ne certi pe noi. Nu crezi ca ai mai multe sanse de reusita?

O zi buna!

Despre promisiuni

Quote Originally Posted by youtube
    MediaDOT 4 months ago
    Salut. Momentan nu va putem raspunde cu exactitate insa ce va putem spune cu siguranta este ca vor veni foarte curand
    Quote Originally Posted by soulwise View Post
    Felicitari pentru achizitie. Din pacate la noi se pare ca va ajunge de abea in martie.
    Oricum, fara a crea un mic argument aici pe forum nu cred ca mi-ati fi raspuns nici pana acum probabil... (asa cum se vede ca nu exista nimic de la voi dupa reply-ul meu in acest thread pe 16 martie sau al lui walterescu pe 19 aprilie)

As zice ca romanii is doar buni la cearta dar probabil o sa intorci si aia impotriva mea, Bogdan

Mersi de raspunsurile complete de data asta Soulwise si Bogdan.

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread