Reply to Thread
Results 1 to 10 of 12

Hybrid View

Senior Member mita2010 is on a distinguished road

Thumbs up Black fraier day 2014

Singura speranta o mai am la voi... cel mai prost bf ever, am asteptat 5 luni acest BF, cu gandul sa iau un sistem gaming pana in 2000 lei , in special I5 4590, 8gb ram, o carcasa si o sursa cat de cat, o placa de baza cu 4 sloturi acolo ram si o placa video acceptabila , dar din pacate acum numai ies calculele, s-au scumpit mai mult....
    Daca mai este cineva pe aici si sa radeti un pic dau exemple acum
    DE MARILE REDUCERI Blackfraier 2014: i5 4590 este la 940 lei la pc ****** ..... (pisicute)

Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Vorbesti de ACEST procesor?
    da ma refeream la rivalii vostri (pc. gar,,,) cat au mai ridicat la pret, oricum f slab BF anul asta poate mai e ceva vinerea cealalta

Junior Member Oblivion is on a distinguished road Oblivion's Avatar
    Fara sa fac reclama dar, emg a dominat BF'ul anul asta. Daca nu ai luat de acolo cat au fost reducerile alea masive, pacat. Nici eu nu am facut'o. Si acum am vorbit cu cineva si mi'a spus ca voi, mediadot, nu o sa mai organizati. Ca el are..."surse sigure".

Pacat

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    da ma refeream la rivalii vostri (pc. gar,,,) cat au mai ridicat la pret, oricum f slab BF anul asta poate mai e ceva vinerea cealalta
    Intrebam pentru ca la ei cu reducere "masiva" de BF era mai scump decal la MediaDOT cu pret normal, asta daca informatia ta de pret este corecta.
    Fara sa fac reclama dar, emg a dominat BF'ul anul asta. Daca nu ai luat de acolo cat au fost reducerile alea masive, pacat. Nici eu nu am facut'o. Si acum am vorbit cu cineva si mi'a spus ca voi, mediadot, nu o sa mai organizati. Ca el are..."surse sigure".
    Pai poti sa o faci acum de la MediaDOT, site-ul e negru .... te simti ca la Black Friday. Acum serios vorbind cred ca e important sa oferi preturi corecte si bune tot anul nu numai 1 zi (de Black Friday). Cu siguranta la MediaDOT gasesti preturi OK tot anul, vezi procesorul de mai sus mentionat de mita2010.

O seara buna!