Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Oblivion is on a distinguished road Oblivion's Avatar

Question Black Friday - 2014

Servus.
    Din cate vad unele magazine au dat startul la BF putin cam...prematur, din nefericire pentru unii.
    Stiu ca preturile de aici sunt bune/foarte bune in comparatie cu alte magazine IT, dar sunt curios daca si cand veti da startul la BF.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Din cate vad unele magazine au dat startul la BF putin cam...prematur, din nefericire pentru unii.
    Stiu ca preturile de aici sunt bune/foarte bune in comparatie cu alte magazine IT, dar sunt curios daca si cand veti da startul la BF.
    Iti dai seama ca nu am aceasta informatie. Daca se va face (si cand) sau daca nu se va face e o informatie care nu imi este accesibila.

Seara buna.

Junior Member Oblivion is on a distinguished road Oblivion's Avatar
    Multumesc pt raspuns. Initial am crezut ca faci parte din stafful magazinului si ai informatii cu privire la asta. Scuze.

Seara buna si tie !

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    Sunt sigur ca se va face ceva de BF si la Mediadot dar iti dai seama ca nu se poate da informatia asta in conditiile in care in Romania BF-ul a fost deja devalorizat.. Fiecare il face cand i se pietrifica membru'.
    Normal ar fi sa il organizeze toata lumea asa cum a fost gandit, in ultima Vineri din Noiembrie, imediat dupa Ziua Recunostintei...

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Initial am crezut ca faci parte din stafful magazinului si ai informatii cu privire la asta. Scuze.
    Initial ai crezut bine, fac parte din stafful MediaDOT insa asa cum am spus initial sunt informatii care se stiu si informatii confidentiale. Plus ca mai este si categoria 3, cea mai importanta: sunt informatii pe care nu le pot da desi le stiu

Senior Member mita2010 is on a distinguished road

Pentru - oxygen200000 "Sunt sigur ca se va face ceva de BF si la Mediadot.
    Fiecare il face cand i se pietrifica membru'.
    Se va tine pe data de 21 noiembrie (ziua de varf) si 28 noiembrie(resturile) Mediadot este inscris deja la BF 2014, ca si celelalte magazine, competitia este una foarte numeroasa, oferte peste oferte , care au cumparat zilele trecute si au cheltuit pe fel si fel de reduceri de 2 lei asta este.
    Totul va fi pe 21 noiembrie (28), si vei afla atunci sau cu 3-4 ore inainte prin email.
    Ce pot sa spun eu aici ca sa te ajut pt ca am tot studiat:
    Deja se gaseste I5 4460 la un pret de 690 lei, 8Gb ram LA 270 lei, Sursa 600w -110 (buna), Placi de baza la H81 soket 1150 la 120 lei, asta acum, ce sa zic acum... ca 99% pe 21 noiembrie vor exista si preturi mai mici adica: i5 la 620lei, 8gb ram 240lei etc. Important sa ti de bani, am deja 2100 lei si sper sa fac aici un pc klumea sau in alta parte. Mentionez ca sunt pe piata acum unitati desktop bune I3=1.100 lei, 15 =1.350 lei, si I7=1.600lei. Nu dau alte informatii ca sa nu supar pe nimeni de la mediadot. Asa ca rabdare si tutun ca eu cel putin am 7 luni de cand tot studiez si astept mai am putin si turbez......Bafta