Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
    Junior Member AlexNec is on a distinguished road

Cateva probleme cu o tastatura gaming

Salut. Am comandat si eu dupa MediaDot tastatura gaming Natec Genesis RX66 si am primit-o exact sambata ( 25.08.2014 ) si din prima am observat niste mici "zgarieturi, julituri" nici nu stiu exact ce pot fi. Prima "julitura" se afla aproape de un colt din stanga jos al tastaturii ( am sa pun un link cu imaginea ), nu este prea accentuata, daca bate lumina inspre ea, o poti observa cu usurinta. A doua este pe un led si nu este tocmai o "julitura" ( am sa pun un link cu imaginea ) De vreo 2 zile am observat ca iluminarea pe tastele 8;7;2;1 este aproape pe jumatate ( am sa pun un link cu imaginea ). Problema este urmatoarea: Pe mine nu prea ma intereseaza de "julituri", ci daca iluminarea se va duce pe zi ce trece inseamna ca nu am facut nimic cu tastatura. Astept parerea voastra. Multumesc!

Link-ul catre imagini: http://postimg.org/gallery/1m86s05y8/5e2e1dfd/

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Salutare AlexNec, imi pare rau sa aud de problemele tale. Eu nu te pot sfatui decat sa contactezi departamentul nostru de service, cu siguranta ei au raspunsuri pentru problemele tale. Se va face o constatare si se va vedea de unde este problema tastaturii. Ai mai multe detalii AICI despre procedura de garantie (service), te rog sa citesti cu atentie si sa urmezi pasii de acolo.

O seara buna!