Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6
    Junior Member bog13dan is on a distinguished road

Cabluri prelungitoare

Buna ziua, oameni buni. Nu stiu daca este subforumul potrivit pentru intrebare, insa mi s-a parut cel mai pertinent.
    Am facut un sistem nou, si din nevoia de a a-l "infrumuseta" la perfectiune, am nevoie de niste cabluri prelungitoare (un 8 pin atx, un 24 pin atx, si poate cateva altele daca preturile sunt mici). Exista in Bucuresti vreun magazin care se ocupa cu asa ceva( magazin fizic, nu online)?
    ms mult

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Salut si bine ai venit.
    Oficial nu ai auzit de la mine, , neoficial cred ca baietii astia: http://pc-coolers.ro/ se ocupa cu asa ceva.

Sa ne spui si noua ce ai gasit.

Member valente is on a distinguished road valente's Avatar
    Tot neoficial poate gasesti aici :http://www.shop4pc.ro/ , pe sectiunea ,,cabluri''!
    Bafta si bine ai venit pe modding /mediadot forum !
    Eu personal ma bucur sa aud ca exista persoane care vad si dincolo de functionalitate si atat si doresc sa si arate ,,cumva'' acel sistem ! Respect!

Junior Member bog13dan is on a distinguished road
    Mda... se pare ca absolut nici un magazin nu are cabluri de gen in stoc, si nici nu pot spune exact cand vor aduce. Cei de la shop4pc.ro sunt singurii care au, si am auzit lucruri bune despre ei, insa vroiam ceva unde sa si pot ridica personal, cum tot stau in bucuresti.De magazinele de pe Maica DOmnului stiti cumva daca ar putea sa aiba cabluri de gen? Adica, stiu ca sunt specializate in electronice si "mizilicuri electrice".

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Nu, cu siguranta nu au cabluri de PC cu sleeving si chestii de genul. Am trecut chiar saptamana trecuta prin zona.

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    Sunt cativa useri pe cateva forumuri care fac la comanda cabluri d-astea. Pe lungimi si culori custom chiar.