Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Intrebare

Junior Member Carmichael is on a distinguished road

Intrebare

Salut! Vreau sa dau comanda de o placa video, dar vreau sa stiu daca am transportul gratuit, am trimis mail la asistenta, dar raspunsul nu a fost cel dorit de mine, poate ma ajutati voi. Este vorba de aceasta placa video http://www.mediadot.ro/placi-video/p...bit-oc-edition , din ce am gasit pe net, cantareste 821 de grame, deci se incadreaza in maximul de 4kg, si depaseste suma de 299 RON, eu find din Hunedoara, Petrosani beneficiez de transportul gratuit la ea?
    Multumesc, si sper ca nu am deranjat pe nimeni cu intrebarea mea putin stupida !

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Da, confirm. Ai transport gratuit.
    Intrebarea nu este stupida , este perfect normala.
    O zi excelenta!

Va multumesc pentru modul elegant si prompt in care ati raspuns intrebarii mele, va doresc si dumneavoastra o zi excelenta in continuare !

Multumesc. Suntem aici daca ai nevoie de noi Carmichael .

Salutare, revin cu inca o intrebare, am cumparat o Sursa Sirtec ECO II 550W , ce as vrea eu sa stiu daca merge fara probleme cu un fx 8320 si r260x-u ce trebuie sa vina maine , am prins-o la un pret foarte bun, si nu am stat sa ma documentez cum trebuie, dar din ce am inteles de pe net, firma sirtec este printre cele mai bune cand vine vorba de surse.
    Multumesc, si o seara cat mai buna !

Da, este o sursa foarte buna.
    O poti utiliza fara nici o problema si foarte probabil te va tine multi ani de acum incolo.

Salutare, a ajuns placa video , la timp cum mi-a spus doamna la telefon, factura, garantie si chitanta de la curier (foarte de treaba si cei de la serviciul de curierat), plus de asta cutia de la placa video ca noua , nu cum ajung de la alte magazine(nu dau nume) cu colturi indoite sau mai stiu eu ce probleme.
    Sunt nu multumit , foarte multumit de serviciile oferite de MediaDot, cu siguranta am sa mai comand de la voi.
    Multumesc !

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Sunt nu multumit , foarte multumit de serviciile oferite de MediaDot, cu siguranta am sa mai comand de la voi.
    Multumesc
    Cu cea mai mare placere. Ne bucuram ca esti clientul nostru si am putut sa te ajutam.

O zi buna!

Ma bucur cu cea mai mare sinceritate ca totul a decurs asa cum trebuie. Sa o folosesti cu placere si sa iti aduca bucurii.

Ma bucur deja de ea, dar nu in adevaratul sens al cuvantului inca mai trebuie sa cumpar placa de baza si rami, dar fiind student deocamdata nu mai am bani, oricum cu siguranta de aici le voi achizitiona.
    Toate cele bune pana atunci, si o zi cat mai buna!

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast