Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Amd gold reward

Junior Member error is on a distinguished road

Amd gold reward

Salut,

Am cumparat pe data de 19.08, cateva produse de la dvs , printre care si o placa video Sapphire R9 280 , astazi am vazut ca placa beneficia si de cele 3 jocuri la alegere,eu nestiind treaba asta, eu astazi vazand mailul, intrebarea ar fi eu am codul respectiv, doar ca acesta a fost valabil pana pe data de 31.08,se mai poate rezolva ceva ? Astept un raspuns de la dvs .

Va multumesc

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Din cate vad in sistem ai primit de la noi pe mail codul pentru campania AMD. Ai acolo toate informatiile necesare. Poti incerca sa intri AICI si sa-ti faci cont (in dreapta sus click pe login apoi creezi cont), vezi daca poti da "redem" la codul tau. Poti sa faci "redem" numai dupa ce ti-ai creat un cont si ai completat comlpet profilul tau.

Junior Member error is on a distinguished road
    Bogdan am rezolvat, a mers codul respectiv desii scria ca expira..a mers..multumesc mult , o zi buna .

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Cu placere, ma bucur ca ai rezolvat, trebuie insa sa lamurim "expiratul".

Bogdan am rezolvat, a mers codul respectiv desii scria ca expira..a mers..multumesc mult , o zi buna .
    A expirat defapt campania, adica daca acum comanzi o placa video AMD, aceasta vine fara coduri pentru joc. Clientii care deja au comandat o placa video in timp ce campania era activa si au codul, pot sa dea "redem" in continuare pe site-ul AMD pentru o perioada mai mare de timp.

Sper ca am fost clar
    O zi buna!