Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Problema Browser

O mica problema cu browser'ul ...
    Cand incarc o pagina, totul este ok, dar dupa 10 secunde se reincarca si imi apar niscai link'uri, chipurile pentru update java.
    http://oi60.tinypic.com/k9apgo.jpg
    Idei? N'as vrea sa reinstalez mozila ... am o caruta de chestii salvate.

Edit: S'a rezolvat cu resetarea browseruli ... scuzele mele.

AVG 2014 Free .. dupa ce l'am rezolvat, i'am dat un scan degeaba.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Incearca un trial de la Kaspersky, il poti folosi 30 de zile cu toate functionalitatile lui. Se poate descarca versiunea dorita de AICI. Dupa ce instalezi, scanezi si vezi daca sunt probleme. La cum arata inainte browseru ltau, clar ai "agatat" ceva.

Daca preferi Bitdefender, poti folosi chiar 90 de zile gratuit, detalii AICI.

Mulţam. Am sa dau un scan si cu Kaspersky (scuzati cacofonia).

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Vezi ca mai nou Firefox are optiune de sincronizare. Inregistrezi o adresa de mail si o parola iti salveaza toate link-urile parolele, etc. Astfel poti sa il reinstalezi de cate ori vrei fara teama. Exact ca si la Chrome... te loghezi cu mail-ul si parola si ai totul inapoi in cateva minute.

Incep sa iubesc forumul asta.

Done and done ... 2 ganganii gasite.

Multumesc.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    amykid, cu placere, multumim de aprecieri
    Daca iti place antivirusul poti sa-l si cumperi, te scapa de multe batai de cap, vezi AICI. APna la urma un antivirus gratuit e un antivirus... gratuit ca sa zic asa

Junior Member Cristianu is on a distinguished road Cristianu's Avatar
    Daca mai apar probleme de genu verifica sa nu ai instalate in browser diferite extensii / suplimente

Junior Member Robert is on a distinguished road

Problema Browser

Salut

Am o problema cu yahoo messengerul dar si steamul
    Cand dau sa imi schimb mail-ul sau parola , nu primesc mail cu acel cod . Ce pot face ca sa primesc mail