Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member NoNy is on a distinguished road

Cerere Admin NoNy<N

• Nume : Ionut
    • Varsta : 15
    • Nick cs : NoNy<N
    • Adresa mail: nony_dnb@yahoo.com
    • Yahoo! ID : nony_dnb
    • Cate redirecturi poti tine : 10-15

Junior Member KostaMKd is on a distinguished road KostaMKd's Avatar
    PRO Este activ, stie bine jocul, face reclama la server zilnic [ trimite mass ] si aduce cativa jucatori vad

Junior Member *-Xz3HOn-* is on a distinguished road
    PRO ca stie bine sa joace si e activ in fiecare zi pe server

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    Pro.

Senior Member DeDeRa is on a distinguished road DeDeRa's Avatar
    Activitate o fi pe server, dar e un copil spurcat la gură. De la mine are primul avertisment, la a 2-a abatere are adminu' scos chiar de mine, eventual chiar şi banat, asemenea caractere n-au ce căuta pe la noi.

Pro

Stie jocul?? Cred ca sunteti orbi. Dedera considera`l un advertisment si din partea mea dupa a 2-a altercatie cu el. Omul cum ai zis e spurcat la gura.
    Prima faza : buzzkill, 4 oameni eram pe sv, a iesit la votul automat train, am dat vot intre snow d2x2 , a iesit snow, am bagat. A inceput taranu cu gura, ca de ce am dat vot, ca nu am lasat harta, in nenumarate randuri o tinea pe a lui ca nu am facut bine ca am votat. Azi, la fel. Ne jucam frumos d2x2, vreo 8-9 playeri. Mai erau 25 minute, nimeni nu pomenea nimic de nici o harta , apare vot intre awp_india si cs_deagle5. Am intrebat cine a dat vot, erau 4-5 admini dar nimic. Am intrebat a 2-a oara si primesc replica "alta explicatie mai doresti"? asta fiind nony la adresa mea. Unu din oameni zice trebuia sa lasi dust baaaa si nu trec 2 secunde si apare la vot dust. Din acest moment deja mai erau 4 oameni pe server din 8 care eram cu cateva minute inainte. O sa fac si un topic cu reclamatie dar am postat si aici sa vada lumea

DEVYL nu mai baga strambe si vezi cum vb da...?? 1 la mana am 3 admini martori 2 la mana mai era 1 minut din timpul ramas pentru harta si tu ai dat la vot cand nimeni nu a cerut si 3 la mana nici o mapa nu stii sa schimbi asa ca in lokul tau as tacea....

si daca mai e 1 minut nu e normal sa dai vot? urma o harta pt 15 playeri si noi eram 4 .
    Last edited by oxygen200000; 24-03-2012 at 20:18.

ba nebunule...eram 6la6 ...cheama playerii pe forum sa itzi zica...

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast