Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member SeVeN is on a distinguished road SeVeN's Avatar
    Quote Originally Posted by bigpanz3r View Post
    SeVeN , de unde ne cunoastem !?!?
    Softpedia.
    Aici e arie de achizitii, nu de mistouri. Fugi la offtopic daca n`ai de cand sa cumperi ceva (si nu vei cumpara).
    Pentru informatii suplimentare cu privire la achizitii hardware, folositi PM-ul.

Dacă vă mai abateți de la subiect vă mănânc de vii. Putem vorbi civilizat? Vă rog fără discuții aiurea.

😄 !
    Hai să văd ca sunteți serioși. Domnilor , eu v-am întrebat ceva la început. Am vorbit cu copacii!
    E adevărat că 2Gb nu mai sunt suficienți? Pentru 1920:1080(STRICT ACEASTĂ REZOLUȚIE) , și detalii high-very-high ? Bine ,știu că nu sună prea bine. Depinde de joc . Dying Light de exemplu mănâncă la mediu(așa spun cerințele) un 670 ! ) , sau ceva din seria Radeon HD 7900 (7950,7970). Dar , eu țin să spun că n-am fiță, să joc cine știe ce joc la cerințele acelea. Dar stați , un joc de pe Steam (am uitat cum se cheamă, ceva cu,Vikings) mănâncă un 680 la mediu. Chiar nu vreau să îi înjur, dar ar merită...Cu un gtx 650 poți juca Far Cry 3pe ultra...? A fost o afirmație, dar nu sunt eu sigur cât de playable este. Un r9 280(preț demențial) ar fii mai bun decât un 760 ? Și , cum adică? Cum adică PHISX "este o prostie care mai trage și placa în jos" ? George , fiindcă așa cred că te cheamă. (Georgik12, sau SeVeN sau cum vrei tu sa îți zic) Hai să zicem ca așa este . Cum să fie , dacă era , mai era o "mândrie" pentru NVIDIA ? Mai influența așa mult decizia atâtora?

(Am sărit de treaba cu VRAMul) Crysis 3 , Metro Last Light....mănâncă lejer 2Gb, și sar , dar tre' să ai pentru asta. Dar atunci un 770 de 2gb Dece e atât de bun doar cu 2gb ? ( sunt și variante de 4 , știu. )
    @White tee tot respectul meu. Și nu pentru că esti moderator. Pe toți membrii îi respect . Sper că nu tu se pare ca abat subiectul.

Senior Member SeVeN is on a distinguished road SeVeN's Avatar
    Aria de discutii e in alta parte, aici sunt achizitiile.
    Iar tu nu vei lua nimic si punct. Recunoaste asta si nu mai pierde timpul oamenilor pe aici.

PS: Eu am iesit, e ultimul meu post pe aici.
    Pentru informatii suplimentare cu privire la achizitii hardware, folositi PM-ul.

Senior Member cmbr is on a distinguished road cmbr's Avatar
    Mergi pe wish-ul fotbalistului.Adauga o sursa sirtec hpc-500.Schimba carcasa cu un z11.
    Young, wild and free.Next gereration.We write the future, resigned yourself.

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2