Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Recomandare Smartphone , va rog :( .

Salut ! Am nevoie de voi sa imi recomandati un SmartPhone pentru tot ce inseamna Internet : Videoclipuri , pentru citit , ascultat muzica ......sa fiu la curent cu tot , pardon , cu "tot" din Universul IT , si sa fiu strans legat de draga noastra comunitate MEDIADOT !
    Deci un ecran placut , marimea lui de cel putin 4 si jumatate (Inchi) , o bateria ...nu lenesa , si...de fapt si de drept v-am incurcat cu indiciile , va las pe voi (sper ca n-a sunat urat...) . Buget: din 7 pana in 900 de RON (Lei noi)
    Va multumesc mult prieteni ! Si sa zic si eu , sa nu tac ...stiu si eu cateva :
    Motorola Moto G , Sony Xperia C , LG L90 , Nokia XL , Nokia 625 ,etc.
    Astept pareri

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    In banii si cerintele alea se incadreaza Moto G. Are baterie buna, rapid, ecran mare, Android cu update garantat...

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    +1 oxygen200000

Singurul care se incadreaza in buget si cerinte este Motorola Moto G, varianta de 8 GB. Il gasesti AICI, cu review AICI.

Habar n-am despre ce vorbiti ! Xperia C este 900 de lei , L90 este TOT 900 de lei , MOTO G este 800 de lei , Nokia Xl este 700 de lei , NOKIA Lumia 625 este tot 700 de lei
    , si eu care credeam ca VOI o sa ma ajutati PE MINE , deci pana la urma care ar fii mai bun ? Va multumesc !

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    Vrei sa-ti traduc, sa reformulez, sau ce?

Nu prietene ! Mi-ai fost de ajutor ! Pe toate stelele pitice din galaxie , cat costa un Xperia C aici ? ) mi se pare mie sau am vazut 14 sau 16 mil. ? Nu cred ) E un site foarte bun pentru TOT ce e componenta de calculator , dar .....nu telefoane

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Panzer, 14 sau 16 milioane? Acum sincer ma intreb daca threadul tau e la misto sau trollare .... sincer. Uite AICI cat costa pe MediaDOT Sony XperiaC in timp ce la altii e peste 900 de lei. Ba nu, iti pun si screenshot aici ca sigur nu te uiti sau nu stii unde sa te uiti (click pe imagine pentru a mari).

Click image for larger version

Name:	xperia-c.png
Views:	326
Size:	270.9 KB
ID:	2410

In plus dupa cum vezi Sony Xperia C este cu disponibilitate "intreaba" adica nu se stie exact cand se va aduce sau daca este disponibil in momentul asta. Cand ceri recomandare plecam toti de la premisa ca vrei un telefon acum si nu peste 2 ani cand se invecheste nu ? Ca doar de aceea ne-ai intrebat. De aici si recomandarea mea si a lui Oxy pentru Moto G.

Mai mult, Oxy detine un Moto G iar eu am testat unul cateva saptamani deci recomandarile sunt pertinente. Cum sa-ti recomand ceva pe care nu am pus mana ci doar am "citit" despre el ?

E un site foarte bun pentru TOT ce e componenta de calculator , dar .....nu telefoane
    Iar afirmatia asta ce sa zic .... citeste mai sus.

O zi buna!

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar

Mda ! Ce sa zic !? Am cautat Xperia C si mi-a aratat alte prostii , si am vazut , m-am uitat la un produs intitulat Sony Xperia C ....si numai stiu cum , )) , pana la urma din tot ce am extrapolat Moto G este cel mai bun , adica si de la voi si ....ma rog Cred ca este mai bun decat un Xperia SP sau C sau V sau P sau LG L90 sau alta prostie.....va multumesc mult ! Nu purtati pica

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast