Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3
    Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar

Gaming dus la extrem pe cel mai nou TV curbat Samsung cu rezolutie 4K

Ce surpriza crezi ca ti-am pregatit daca vii la DreamHack 2014 Bucuresti?

In standul nostru, MediaDOT-HyperX, vei decoperi cea mai noua experienta de gaming 4K! Pentru pasionati, am reusit sa aducem noul SmartTV 3D UHD de 65 de inch (163 cm) de la Samsung!

Ce zici?
    • Vrei sa intri in campul de lupta Batlefield si sa descoperi detalii impresionante pe ecranul curbat cu rezolutie 4K?
    • Vrei sa te lasi cuprins de lumea jocului si sa faci parte din ea?
    • Vrei sa ai parte de actiune si sa nu pierzi nici un detaliu din imaginile impresionante de razboi?

Te asteptam sambata 26 si duminica 27 aprilie la standul MediaDOT si HyperX din cadrul Dreamhack 2014 Bucuresti situat chiar langa scena mare pe partea dreapta.
    MediaDOT si HyperX vor duce exeprienta gamingului la un alt nivel!

Banned alexandru is on a distinguished road

Gaming dus la extrem pe cel mai nou TV curbat Samsung cu rezolutie 4K

De la intilnirea de pe 20 februarie nu am reusit sa mai ajung la nicio intilnire Am un program tare incarcat si asta e valabil si pentru data de vineri, 7 aprilie
    DAR 1: As vrea sa apar cu cotizatia si sa inteleg prin viu grai ce puneti la cale cu statutul PCB si toata zapaceala asta
    2: As vrea sa va revad
    Aici vine intrebarea: Daca ajung pe la ora 21:00 va mai gasesc? Sau doar scrumierele?
    Last edited by wavetrex; 21-03-2015 at 14:13. Reason: Serios omule, deviruseaza-ti computerul !

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @ alexandru cred ca am mai zis cand te-am banat temporar ca trebuie sa te devirusezi, acum esti banat permanent. Te devirusezi, ne contactezi si ridicam ban-ul. Oricum ce ai postat nu are niciun sens iar 7 aprilie la mine pica marti

@wavetrex merci de vigilenta

Reply to Thread

Tags for this Thread