Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12
    Ce mai zici, ce mai faci? nu ne-ai mai bagat nici un update, macar asa, scurt, despre cat tin bateriile

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Salutare !

Neschimbat deocamdata.. 50-55km.

Am avut diverse alte treburi, n-am circulat asa mult... ideea e ca pot sa-mi fac treaba, merg la cumparaturi, dau explicatii lui Garcea cum ca vehiculul este bicicleta si nu am cum sa-l "inmatriculez", si asa mai departe ... toate distractiile

---------
    Din pacate, desi jucaria asta functioneaza perfect, si ar face o economie substantiala financiara pentru deplasarile scurte, nu poate fi folosita in prezent in Romania.

Avem niste reglementari idoto-cretine, apoi sistemele informatice de la RAR si firmele de asigurari nu cunosc conceptul de motor fara centimetrii cubi...
    Apoi, daca nu ai serie motor, serie sasiu, ai un vehicul "pirat" si ai sanse sa-ti faca dosar penal ca circuli cu asa ceva pe maiestuasele strazi romanesti.
    E imposibil de inregistrat, si daca nu e inregistrat e imposibil de folosit.

... aparent, faptul ca el e de fapt o BICICLETA nu trece prin mintea lu' Garcea.

Trecem la 4 roti.
    Thread inchis.
    Last edited by wavetrex; 29-09-2015 at 11:53.

Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2