Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar

Castiga o licenta Diablo 3 – Reaper of Souls

A venit vremea sa dam drumul unui concurs Diablo 3 in care castigatorul va avea ocazia sa castige o licenta Diablo 3 – Reaper of Souls.

Vrem sa aflam care este clasa voastra preferata dar mai presus de toate build-ul solo pe care il folositi. Ce spell-uri tineti in Action Bar si care sunt skill-urile pasive care va ajuta sa mergeti mai departe. Build-ul care ni se pare a fi cel mai bine executat va primi o licenta Diablo III Reaper of Souls. Tot ce aveti de facut este sa sa va creati un cont (daca nu aveti deja unul) si sa postati pe Aria Diablo III (adica AICI) un nou thread cu build-ul vostru.

Este o ocazie de a va arata skill-ul, noi doar vrem sa premiem cel mai bun build!

Durata concursului “Castiga o licenta Diablo 3 – Reaper of Souls”: 24.03.2014 – 10.04.2014. Regulamentul complet il gasiti AICI.

Pentru orice intrebare / nelamurire puteti posta pe acest thread si o sa incercam sa va raspundem rapid.

Junior Member eternity10 is on a distinguished road

Wizz OP

Paaai, clasa mea preferata este wizz-ul. De ce? Deoarece are un burst si un aoe foarte puternic, mai ales daca sti sa iti faci build-ul. Primul skill: Electrocute+forked lightning, skill-ul numarul 2 pe care il folosesc este Arcane orb+frozen orb(in combinatie cu cold blooded ca pasiva si mult cold dmg pe iteme este foarte bun, deoarece are un burst mare, si, din cauza pasivei primesti dmg+10%). Skill-ul de pe tasta 1:archon+improved archon, iti creste dmg-ul cu 22%(+pentru fiecare monstru omorat creste cu 6%) si pe 2,3,4 folosesc buff-urile:magic weapon(force weapon),famillar(sparkflint),eneregy armor(absorption).Ca pasive folosesc:glass cannon(+15%dmg,-10% aromor&resistence, fair enough, nu prea apuca sa ma atinga monstrii),cold blodeed(v-am explicat de ce am facut aceasta alegere),prodigy(de ce? pentru ca primesc 5 arcane power/hit!)
    Eu sunt foarte multumit de acest build s vi-l recomand cu placere! Ce sa mai zic, bafta la legendare!

Junior Member tmguerrilla is on a distinguished road
    am jucat diablo 2 dar sincer niciodata nu am stiu ce si cum stiam cateve chestii pe acolo ce si cum mi=am placut a fost singurl joc de gen care l-am jucat destul de mult

nu ma prea pricep la skiluri chestii dinastea sincer as vrea sa il castig pentru un prieten

o zi buna stiu ca nu va fi luat in considerare acest raspuns dar nu are rost sa postez doar asa de imagine

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar

O mentiune:

Reaper of Souls este un expansion care ARE NEVOIE DE ORIGINAL.
    Deci, acest concurs este:

"Castiga expansion-ul gratuit ca sa te forteze sa dai banii pe jocul original de acum 2 ani"

Mediadot, Stiti ca va iubesc si va sustin, dar in acest caz acest concurs este si mai FAIL decat jocul care este un mare FAIL. Un joc prost care s-a vandut masiv doar datorita faimei predecesorului sau, ATAT!

Pentru cei care se gandesc totusi sa arunce banii pe asa ceva... am o alternativa pentru voi:

- Cel mai bun Hack & Slash (Action RPG) existent la ora actuala.
    - Jocul anului 2013
    - 100% GRATIS
    - Fara "Pay to Win" (Microtranzactiile sunt estetice, "bling-bling", nu-ti dau avantaj in joc)

Google it.

Barbarul

Clasa mea favorita este Barbarul pentru ca se bazeaza pe forta bruta .Skill-ul de pe tasta 1 este Wrath of the Berserker+Thrive on Chaos.....Skill-ul de pe tasta 2 este Call of the Ancients+Ancients Fury.....Skill-ul de pe tasta 3 este Revenge+Provocation......Skill-ul de pe tasta 4 este War Cry+Invigorante iar skill-urile pasive care ma ajută sunt Boon of Bul-Kathos,Rampage,Sword and Board,Earthen Might,No Escape,Weapons Master si Inspiring Presence

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    ATENTIE:

CITITI atent ce am scris mai sus.
    CITITI regulamentul.
    CITITI atent unde si ce postati.
    DACA POSTATI GRESIT nu se vor lua in calcul postarile

Vrem sa aflam care este clasa voastra preferata dar mai presus de toate build-ul solo pe care il folositi. Ce spell-uri tineti in Action Bar si care sunt skill-urile pasive care va ajuta sa mergeti mai departe. Build-ul care ni se pare a fi cel mai bine executat va primi o licenta Diablo III Reaper of Souls. Tot ce aveti de facut este sa sa va creati un cont (daca nu aveti deja unul) si sa postati pe Aria Diablo III (adica AICI) un nou thread cu build-ul vostru.
    Tradus inseamna ca trebuie sa postati pe aria dedicata (Diablo III Area) adica AICI un thread nou cu build-ul vostru (deschideti thread nou). Urmati exemplele colegilor de forum care au postat bine: UNU si DOI.

Postarile cu build-uri pe acest thread sunt nule. Aici doar discutam despre Diablo III si tot ce inseamna el si intrebam unde ne descurcam cu "concursul".

O seara buna!

wavetrex, si noi te iubim si te intelegem , insa nu putem sa fim deacord cu asta, mai exact eu nu pot sa fiu deacord cu asta:

Mediadot, Stiti ca va iubesc si va sustin, dar in acest caz acest concurs este si mai FAIL decat jocul care este un mare FAIL. Un joc prost care s-a vandut masiv doar datorita faimei predecesorului sau, ATAT!
    Putem discuta 2 ani despre joc si gasim 1200 de pareri ca e sau nu fail, insa noi, MediaDOT DOAR oferim o licenta cadou... facem un concurs si dam ceva un premiu atat. De ce ar fi FAIL faptul ca dam premii, ca dam ceva cadou?? E ca si cand am da un HDD de 2 TB gratis sau premiu la un concurs si cineva ne-ar explica cat de prost este.... e irelevat , este CADOU, GRATIS.... il vrei participi, nu nu participi. Simplu nu?

Seara buna si tie!

Junior Member mirceapui is on a distinguished road
    Barbarul. Simplu, este rezistent si se bazeaza pe forta bruta. Pe deasupra, buildul se bazeaza pe armuri grele. Nu este squishy precum alte clase care se bazeaza pe vraji.

Junior Member Negative is on a distinguished road

Wizz Build

Clasa mea preferata este Wizzard-ul , deoarece pe acest nou patch a primit un buff considerabil , iar dh-ul pe care il foloseam , pur si simplu nu mai pot juca cu el.(In acest joc imi mai aleg clasa si dupa defense + offense)
    Folosesc in felul urmator :
    Active Skills:
    Electrocute - Surge of power ( pentru arcane generate bineinteles)
    Disintegrate - Entropy ( pentru ca dmg mare)
    _
    Familiar - Sparkflint ( bonus dmg bineinteles , si nu ma simt singur ) )
    Energy Armor - Prismatic Armor ( ca sa pot sa dau bine la cap cu bata , fara sa ma trasneasca ei primii)
    Magic Weapon - Force weapon ( si mai mult dmg! ))
    Archon - Pure power ( ca sa le arat cine e sefu! , si intr-un interval mai scurt)

Passive Skills:
    Glass Cannon - pentru si mai mult dmg ( compenseaza Energy Armor , practic primesc doar 15% de la Energy armor)
    Evocation - ca sa folosesc si mai rpd Archon-ul
    Astral Presence - sa pot folosi in continu Disintegrate pentru mai mult timp.
    Pentru acest build nu conteaza crit dmg si crit chance deoarece Disintegrate nu poate da critical dmg.
    Din pacate nu prea am "increase arcane damage" sau "increase Disintegrate damage" pentru a sustine si mai mult build-ul , din motivul ca este D3 simplu si e mai greu cu norocul ( vreau mystic (( ).
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/N.../hero/18483774
    Rezist bine torment 3 , torment 4 nu am incercat.
    Nu pot spune chiar ca e solo build . Eu acelas build si in solo si in multiplayer , doar ca cel mai mult joc multiplayer:
    1-Bonus xp , gf si mf
    2-Socializare
    3-Mai dau de vreun monk , barbar care sa mai preia din mobi(practic sa "tankeze").
    Cam asta este build-ul meu , si de ce il folosesc.(Cel cu FO nu a tinut pentru ca n-am chc si chd mare ...)
    Altceva nu mai am ce sa spun...May the luck be with me! ) .

@ negtive, ai postat gresit. Te rog CITESTE cele scrise de mine mai sus. Oameni buni, va rog din suflet nu mai postati orbeste, cititi si voi inainte de a posta. Nu numai ca aveti regulament, dar v-am scris si eu mai sus ce trebuie sa faceti... Nu cititi ce aveti de facut iar la final veti fi suparati ca ati fost descalificati.

Multumesc.

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread