Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4
    Junior Member NexusOne is on a distinguished road

Editare un videoclip de 10 minute

Salut tuturor!
    Am nevoie de ajutor. Am un proiect care se cheama ''un loc de joaca al viitorului'', macheta e aproape gata, si eseul la fel. Joi sau vineri incepem sa filmam, problema este cu editarea video, nu ma pricep sa folosesc sony vegas pro sau adobe premiere cc. Anul trecut am facut un video dar clasic in care noi ne prezentam la inceput, spuneam liceul,cu ce am contribuit fiecare. Daca ati putea sa ma ajutati cu editarea video, va rog frumos contactati-ma.

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    soulwise e profesor la asa ceva, daca te intelegi cu el poate te ajuta, probabil va trebui sa-i trimiti bucatelele prin Dropbox (sau vreo metoda asemanatoare)

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Mutat pe aria corecta, @NexusOne te rog atentie pe viitor unde postezi. Cat despre clip, il poti contacta pe soulwise aici pe forum. Imposibil sa nu-l gasesti.

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Despre ce proiect este vorba ?
    Avem nevoie de ceva detalii daca vreti sa va ajute cineva .
    Filmarea ca filmarea ca o dregi repejor cu suficiente efecte si un pc puternic dar sunetul cum il trageti si cam ce ati vrea sa obtineti la final?