Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Junior Member d4m4g3 is on a distinguished road d4m4g3's Avatar

Ultimul film vazut

Aici puteti posta ultimul film vazut alaturi de un scurt comentariu despre el, daca aveti ceva de spus, si de ce nu, o nota care credeti ca o merita.

Ultima data am vazut "Captain America The First Avenger" care nu m-a impresionat deloc. II dau un 6.5/10.
    CPU: Intel i5 2500K / Titan Fenrir Evo MOBO: AsRock Z68 Pro3 RAM: 8GB Corsair XMS3 1600MHz GPU: Gigabyte GTX460 1GB OC HDD: Intel X25-V 40GB / Seagate ES.2 500GB / Samsung F3 HD103SJ
    ODD: Optiarc 7260S B PSU: Fortron Epsilon 700W 85% Case: Antec Twelve Hundred Monitor: Samsung SyncMaster 2253BW 2ms Speakers: Logitech Z2300 2.1 THX
    + Logitech G15 & Logitech G5

Regula mea numărul unu este să speri la tot binele din lume dar să te aştepţi la tot ce se poate mai rău.

Banned oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000 has a reputation beyond repute oxygen200000's Avatar
    just behind u... always watching...via Bucuresti-TEI
    La mine a fost penultimul... Nu e chiar ceea ce m-am asteptat sa fie.

Member Paul Tataru is on a distinguished road Paul Tataru's Avatar
    Puss in boots nota pentru film din parte mea 5/10.
    Puss in boots speram sa fie o comedie spumoasa de animatie cum a fost kung fu panda dar nu a fost asa....

The grey cu Liam Neeson,foarte bun,un actor deosebit!

Junior Member geoe67 is on a distinguished road
    mi-a placut mult The Avengers dar nu a fost chiar ultimul film vazut,ultimul a fost Sherlock Holmes:web of shadows(foarte reusit din toate punctele de vedere,vi-l recomand)

Member araC is on a distinguished road araC's Avatar
    Salut,

Ultimul film bun, a fost The Dictator, o comedie buna merita sa o vedeti.

Bafta
    Totul sau nimic

Senior Member FatalError is on a distinguished road FatalError's Avatar
    Prin backdoor...promit ca nu stric nimic!
    Texas Chainsaw Massacre mie sincer imi place recent l-am vazut pe 3 deabea l-am gasit dar stiu toate 3 episoadele pe de rost ( parti )..dar actorul meu super fav.e JIMM CARREY >:P.
    "Viata reala...de acest server n-am auzit."

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    The Expendables 2
    http://www.imdb.com/title/tt1764651/

Dupa jumatatea filmului nu am mai rezistat si m-am dus la culcare. Primul mi s-a parut mult mai bun.

Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar
    Pacific Rim

Desi ma asteptam sa fie tot un film pentru copii, numa efecte speciale, nici o poveste, nimic... am ramas placut surprins.
    Filmul e bunicel, avand in vedere categoria sa.

Senior Member cmbr is on a distinguished road cmbr's Avatar
    Am vazut de curand Lord of war(traficantul de arme) cu Nicolas Cage.EPIC!!!(cum sunt mai toate filmele cu Cage).
    Sa va spun ce m-a fascinat:
    1.Moralitatea indoielnica pe care o are Yuri Orlov(Nicolas Cage).
    2.Fraza EPICA de la inceput:"Există peste 515 milioane de arme pe întreaga planetă, adică o armă la 12 persoane. Pentru Yuri Orlov, singura problemă este cum asigură aprovizionarea cu arme a restului de 11 persoane."
    3.Replica de la sfarsit care da trimitere la punctul 1 si anume: "Stiti cine va mosteni pamantul? Traficantii de arme deoarece ceilalti vor fi prea ocupati sa se ucida intre ei. Secretul supravietuirii este sa nu mergi niciodata la razboi... mai ales cu tine insuti"

O recomandare?Nu!Sa-l vedeti neaparat?Da!
    Young, wild and free.Next gereration.We write the future, resigned yourself.

Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Tags for this Thread