Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
    Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Posibil. Uite , un caz in care un astfel de sistem de prindere cu doua posibilitati de montare ar da rezultate foarte bune ar fi in cazul sursei asteia:

Al carui radiator de eliminare a caldurii generate de componente ar avea de beneficiat in cazul in care ar fi montata cu radiatorul la interiorul carcasei ca sa poata profita de airflow-ul ventilatoarelor din carcasa.
    Nu zic ca sursa se incinge , nici pe departe , de abea ajunge la 40-45 de grade in load destul de serios insa cateva grade in minus nu au stricat niciodata, nimanui .

cand mam referit ca trage aer rece de afara nu mam referit la sursa veche ia scoate aerul din carcasa eu. am intrebat daca sursa noua o montez cu ventu in sus sa traga aer rece de afara si sal scoata tot afara , sau cu ventu in jos sa evacueza aerul cald din carcasa

Ma tem ca modul tau de a explica nu ne edifica foarte tare. Zi-mi te rog ce carcasa ai sau vrei sa cumperi si despre ce model de sursa este vorba. Da-mi niste link-uri si te lamuresc.

carcasa e noname e veche am cumparata o sursa evga supernova si am citit si eu pe net ca cica sursa ar tre montata cu ventu in sus ca sa traga aer de afara, singura nelamurire e cum Montez sursa asta noua cu ventu in sus sau in jos cum e mai bn

Fa p poza te rog la interiorul sursei ca sa inteleg si eu cam cum ar veni amplasata si apoi iti pot da o solutie.

Monteaz-o cu ventilatorul in jos, inspre procesor.

ok ms de raspuns singura dilema. era ca an citit si spuneau ca sa o Montez cu ventu ca sa traga aer rece din afara ca ar avea de suferit ca nu isi face racirea cum trebuie inca odata ms si app offtopic stii cum pot activa win7 ca am instalat ultimu up de la win ala cu pirateria si nu merge nici un loader nik inca odata scz

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    @ stresant doar 2 lucruri vreau sa-ti spun:

1. Din respect pentru cei care vor sa te ajute te rog sa incerci sa scrii pe cat posibil corect, cu semne de punctuatie si paragrafe. Nu sunt un "grammar nazi", insa modul in care ai scris postul anterior il face extrem de greu de urmarit si inteles.

2. Pe acest forum nu toleram pirateria de niciun fel. Daca vrei sa discuti despre asta, te rog sa o faci in alta parte. Pentru ca esti nou aici, primesti doar acest "avertisment" verbal.

Multumesc,
    O zi buna!

ok ms de avertizare o zi buna la toata lumea

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2