Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5
    Junior Member winterrrr is on a distinguished road winterrrr's Avatar

Disponibilitate produse Mionix

Buna ziua !
    Sunt in cautarea unui mouse, si pusesem ochii de foarte mult timp pe Mionix Naos 5000 insa din pacate doar acum am resursele finaciare necesare si ma gandeam daca va reveni in stoc cat de curand ?
    Sau de ce nu sau chiar gama noua de mousi de la Mionix - Avior 7000 / 8200 ?
    Are cineva informatii suplimentare ?

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Salut winterrrr. Desi momentan nu exista stoc pe Mionix, am totusi vesti bune. Pana la sfarsitul saptamanii viitoare vor intra in stoc-ul furnizorilor mare parte din produse inclusiv noile modele Mionix Avior 7000 / 8200.

In plus soulwise va face si un review la noile modele Mionix In concluzie: trebuie putina rabdare.

Junior Member winterrrr is on a distinguished road winterrrr's Avatar
    Multumesc Bogdan. Adevarul e ca vazusem la concurenta noile modele Mionix Avior 7000 / 8200 disponibile la precomanda si voiam sa stiu daca si mediadot se va misca la fel de repede.
    Multumesc inca odata pentru confirmare !

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Nu numai ca ne miscam cel putin la fel de repede dar avem si preturi mai bune .

salut

intreb aici ca sa nu mai fac alt topic: cand o sa fie din nou pe stoc Mionix Naos 7000?

Reply to Thread