Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
    Infinity wavetrex will become famous soon enough wavetrex's Avatar

Să rdem cu IUTUB ;)

Deschid un nou thread dedicat in totalitate youtube-ului, cu urmatoarele reguli:
    (Rog mult sa fie respectate, si sa ma ajute moderatorii sa mentin thread-ul curat si pe tema).

1. Fiecare post va contine doar un singur video de pe YouTube, embedded, de forma:
    [ video ] http:// www.youtube.com/ watch?v = ..... [ /video ]
    (Evident, fara spatii, astfel incat video-ul sa apara)

2. Video-urile vor avea ca tema: Chestii haioase, care sa te faca sa razi. Fara videoclipuri muzicale, discutii politice, chestii scarboase, accidente grave, video-uri care repeta ceva la infinit ( gen 100 hours of ... ), etc.
    Sunt acceptate:
    - Video-uri cu oameni patind una si alta (gen Jackass)
    - Video-uri cu animale facand prostii (Lolcats)
    - Parodii diverse (inclusiv parodii ale videoclip-urilor oficiale)
    - Internet Memes
    - Intimplari hazlii de orice fel
    - 2 cai frumosi
    etc... intelegeti ideea.

3. Daca se vorbeste, sa fie in limba romana sau tradus. Poate fi cel mai bun banc din lume, daca e intr-o limba in care n-o intelegi, nu-si are sensul.

4. Oricine posteaza un video are dreptul sa dea un calificativ de la 1 la 5 pentru pana la 3 video-uri aflate deasupra, hai sa vedem care sunt cele mai reusite si care nu
    Exemplu: "Video-ul lui wavetrex: ****" (sau 4)

5. Nu aveti voie sa postati consecutiv mai multe video-uri, sa fie minim 2 post-uri ale altora distanta.

6. Absolut toate post-urile sa contina un video ! Fara comentarii de tipul "LOL", "Misto", "Ce tare e ala"... si asa mai departe.
    Puteti pune comentarii doar daca ati postat la randul vostru un video.

Cam atat ! Multumesc si sper sa respectacti regulile

Am sa incep eu:

Cantecul MEME-urilor de pe internet:

Senior Member AlexSerbanoiu is on a distinguished road AlexSerbanoiu's Avatar
    Frumoasa intentia, sper sa tina.
    Stiam videoclipul dar mi-a placut sa il mai vad inca o data, deci de la mine 4*
    Fiind randul meu, am sa postez un videoclip in care se arata cat de buni sunt Google Glasses
    https://www.youtube.com/watch?v=hOPWsh-DFUs