Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9
    Junior Member MistaVee is on a distinguished road MistaVee's Avatar

Recomandare maus

Salut tuturor!
    Vreau si eu sa imi recomandati un mouse de gaming de pana in 200 lei.
    Acesta sa nu fie ambidextru!

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Salut.
    Un mouse excelent la jumtate din bugetul propus: http://www.mediadot.ro/mouse/mouse-a4tech-bloody-v5
    Foarte popular, utilizat in special pentru gaming chiar eu m-am jucat cu unul nu cu mult timp in urma.
    Nu cred ca te va dezamagi.
    Daca preferi un brand anume spune-mi, poate te pot ajuta.

Junior Member MistaVee is on a distinguished road MistaVee's Avatar
    Mi-am dat comanda de acesta pana la urma

http://www.mediadot.ro/mouse/mouse-mionix-naos-3200

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    O alegere buna in bugetul tau. Am folosit ceva timp un Mionix Saiph 1800 si am fost multumit de el. Nu am motive sa cred ca cel ales de tine va fi altfel

Administrator soulwise will become famous soon enough soulwise's Avatar
    Quote Originally Posted by MistaVee View Post
    Mi-am dat comanda de acesta pana la urma

http://www.mediadot.ro/mouse/mouse-mionix-naos-3200
    Intr-adevar, Minonix este o alegere buna . Nu stiam ca au revenit pe piata.

Junior Member MaHmur is on a distinguished road

Recomandare mouse

Salut,

Nu am dorit sa deschid un alt topic pentru ca si eu am cateva nelamurir in legatura cu achizitionarea unui mouse. Din cate am citit pe internet un mouse pe laser este mai bun decat cel optic. As dori un sfat pentru un mouse laser, gaming, buget 180 lei.

Mie mi-a placut http://www.mediadot.ro/mouse/mouse-natec-gensis-gx77.

Astept pareri

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    MaHmur, salut si bun venit pe forum. Gasesti AICI 2 modele de mousi de la Natec la care a si facut review soulwise, ambii in bugetul tau. Poti citi acolo si poti face alegerea perfecta pentru tine.

Junior Member MaHmur is on a distinguished road
    Salut si multumesc pentru raspuns!
    Sa inteleg ca un mouse laser este in fata celui optic. In ceea ce priveste modelul, eu tot inclin spre GX77. Mi se pare ca are un design ce favorizeaza "grip-ul" palmei.

Alegerea iti apartine 100% dar tine cont ca nu intotdeauna primeaza design-ul. Si da, un senzor laser este cel putin in teorie peste cel optic. Poti incerca eventual si una din recomandarile facute anterior pe acest thread, ai de unde alege.